Jak działa Briefly?

1. Klienci korzystają z Briefly, aby znaleźć lokal na każdą większą okazję.

Szukają z pomocą Briefly restauracji na chrzciny i komunie, sali bankietowej na przyjęcie ślubne, klubu lub pubu na integrację firmową, sali imprezowej na osiemnastkę lub klubokawiarni na czterdziestkę, itp. Słowem, oczekują, że pomożemy im znaleźć lokal na każdą okazję.

 

2. Wysyłamy do lokali precyzyjne, aktualne zapytania od klientów.

Zadajemy klientom kilka-kilkanaście konkretnych pytań dotyczących ich oczekiwań. Na podstawie preferencji klienta nasz system błyskawicznie rekomenduje najlepiej dopasowane lokale i klient decyduje, do którego lokalu chce przesłać zapytanie. Dzięki temu nasze partnerskie lokale otrzymują wartościowe prośby od klientów i mają pewność, że klient szuka lokalu w ich okolicy.

Briefly-lista-lokali

3. Lokale wysyłają ofertę do klientów.

Jeśli lokal jest zainteresowany, spełnia oczekiwania klienta i ma wolną przestrzeń we wskazanym terminie, to za pomocą Briefly przesyła do klienta ofertę i wycenę. Wraz z ofertą klient otrzymuje zdjęcia i dane kontaktowe lokalu.

4. Klient decyduje z którymi lokalami się kontaktuje.

Na zapytanie odpowiada zazwyczaj 2-3 lokale. Szczegóły organizacji imprezy klient może ustalić z lokalem za pomocą wiadomości w serwisie Briefly lub kontaktując się bezpośrednio (np. telefonicznie).

 

Dodaj bezpłatnie swój lokal do Briefly