Oferty błyskawiczne i szybkie wiadomości

W Briefly lubimy i umiemy wyciągać wnioski.

W styczniu 2017 wystartowaliśmy z serwisem, który pomaga znaleźć lokal na każdą okazję. Przez 1,5 roku z naszych usług skorzystało blisko 100 tysięcy osób.

Klientom spodobał się nasz sposób na poszukiwanie lokalu na przyjęcia. Pomocny formularz dopasowany do każdego rodzaju imprez: urodzin, chrzcin, komunii, imprez integracyjnych itd., który pozwala określić swoje potrzeby krok po kroku.

Menedżerowie restauracji, klubów, sal bankietowych docenili szczegółową wiedzę nt. oczekiwań klientów i możliwość przesłania im indywidualnej oferty bezpośrednio na skrzynkę pocztową.

Znalezienie miejsca na przyjęcie lub wydarzenie to jednak wieloetapowy proces. Klient organizuje imprezę okolicznościową raz na kilka lat. Zazwyczaj na początku poszukiwań nie wie jakich cen i zakresu usług może się spodziewać (spróbuj to powiedzieć współczesnej młodzieży). Mówiąc krótko - osoba szukająca miejsca na przyjęcie lub wydarzenie chce się rozeznać, ale też (jak chyba każdy w obecnym świecie) nie lubi czekać.

Z kolei menedżerowie lokali najchętniej poświęcają swój cenny czas na ustalanie szczegółów z klientami, już przynajmniej częściowo zdecydowanymi (na ich usługi).


Dlatego wprowadzamy zmiany w serwisie, które pomogą spełnić te - często rozbieżne - potrzeby obu stron.  Klientom chcemy dostarczać błyskawicznie to czego oczekują - rekomendację lokali, możliwość zorientowania się w kosztach. Natomiast lokalom pomagamy w automatyzacji powtarzalnych czynności - wysyłaniu ramowych ofert, a także ułatwiamy szybki kontakt.

 

→ Najważniejsze zmiany

  • Funkcja ekspresowego dopasowania
    Bezpośrednio po wypełnieniu formularza zapytania prezentujemy klientowi listę 20-30 miejsc najlepiej dopasowanych do jego oczekiwań. Klient decyduje, od których lokali chce otrzymać propozycję.

  • Oferty błyskawiczne
    Lokale mogą przygotować szablonowe oferty, różne w zależności od rodzaju imprezy np. osiemnastek, chrzcin, wigilii firmowych. Te propozycje są dostarczane do klienta błyskawicznie po wysłaniu przez niego zapytania. Menedżerowie restauracji, klubów nie muszą poświęcać czasu na przygotowanie odpowiedzi na każde zapytanie. Klienci nie muszą czekać, aby zapoznać się z propozycją lokali.

  • Szybkie wiadomości
    Po otrzymaniu oferty klient może w serwisie Briefly ustalić szczegóły z menedżerem np. umówić się na spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Cała korespondencja związaną z danym przyjęciem znajduje się w jednym miejscu.