Odpowiedzi na pytania menedżerów lokali

 → Czy mogę wybrać, jakie zapytania (rodzaje imprez) chcę otrzymywać od klientów?

Tak. W panelu administracyjnym, po zalogowaniu się na swoje konto poprosimy o zaznaczenie rodzajów imprez okolicznościowych, przyjęć rodzinnych i wydarzeń firmowych, które państwo organizujecie i tylko takie zapytania będziecie otrzymywali.

→ Jak mogę odpowiadać na zapytania klientów?

Odpowiedzi na zapytania klientów należy udzielać w panelu administracyjnym poprzez formularz kontaktowy ("chat") z klientem. Link do formularza jest zawsze podany w mailu z zapytaniem, a także znajduje się na liście zapytań w panelu.

Zachęcamy do przeczytania poradnika, w jaki sposób przygotować ofertę, aby klient zdecydował się zorganizować imprezę lub przyjęcie w państwa lokalu.

→ Czy mam obowiązek odpowiadać na wszystkie zapytania, które otrzymam od klientów z portalu Briefly?

Nie. Jeśli nie chcą państwo odpowiedzieć na któreś zapytanie, zachęcamy do kliknięcia w przycisk odmowny. Udzielenie odmownej informacji jest bezpłatne, a dzięki przekazaniu tych wiadomości otrzymają państwo lepiej dopasowane zapytania w przyszłości.
 

→ W jakiej postaci klient otrzymuje ofertę lokalu?

Klient otrzymuje ofertę w formie powiadomienia mailowego oraz strony internetowej prezentującej lokal w atrakcyjny sposób. Na stronie oferty jest zaprezentowana: wycena, treści wiadomości od lokalu, zdjęcia lokalu, wybrane opinie i oceny z internetu oraz dane kontaktowe z mapą.

→ Czy są jakieś stałe koszty współpracy dla lokalu?

Nie. Posiadanie wizytówki swojego lokalu w portalu Briefly oraz otrzymywanie zapytań od klientów jest bezpłatne. Zespół Briefly bezpłatnie przygotowuje wizytówki. Dzięki temu lokale posiadające profil w Briefly otrzymują na swój adres mailowy zapytania od klientów, którzy chcą zorganizować imprezę okolicznościową w okolicy lokalu.
 

→ Za co lokal płaci?

Lokal płaci za dostarcznie ofert do klientów. Opłata, określona liczbą kredytów, jest prezentowana każdorazowo na formularzu odpowiedzi przed wysłaniem oferty i zależy od kilku czynników, takich jak: rodzaj imprezy, budżet klienta, preferowana lokalizacja. 

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Jeżeli państwa oferta zostanie wybrana przez klienta, wówczas zachowają Państwo 100% tego, co zarobicie. 
 

→ W jaki sposób mogę doładować kredyty?

Kredyty można zakupić w panelu administracyjnym. Jeśli nie mają państwo wystarczającej liczby kredytów, wówczas poprosimy was o zakup jednego z pakietu kredytów podczas wysyłania oferty. Każdy pakiet umożliwia wysyłanie ofert do klientów i daje możliwość odpowiedzi na kilkanaście do kilkudziesięciu zapytań.

Dodaj bezpłatnie swój lokal do Briefly.