Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują imprezy firmowe

Na Mazurach klienci najczęściej organizują imprezy w Mikołajkach, Mrągowie i mniejszych miejscowościach

Hotel Mrągowo Resort&Spa

Mrągowo

Hotel Mrągowo Resort & SPA to nie tylko piękne widoki i relaks. Nasz hotel to także miejsce, w którym odbywają się konferencje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy specjalistami, jeśli chodzi o szkolenia, konferencje, organizację kongresów, imprez integracyjnych, eventów, bankietów, targów oraz imprez okolicznościowych.

Hotel Santa Monica

Mikołajki

Kameralny hotel z mazurskim klimatem w centrum Mikołajek, doskonale przygotowanym do integracji i szkoleń grup do 100 osób.

Hotel Roś

Pisz

Hotel Roś zlokalizowany jest w malowniczej okolicy jeziora Roś. W hotelu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni europejskiej, polskiej i regionalnej. To idealne miejsce na zorganizowanie przyjęć okolicznościowych - hotel posiada salę o powierzchni 400 m2.

HOTEL JOSEPH CONRAD

Pisz

hotel, restauracja, centrum konferencyjne, sala bankietowa

HOTEL NAD PISĄ

Pisz

hotel, restauracja, centrum konferencyjne, sala bankietowa

TAWERNA ROZBITEK

Giżycko

Restauracja na Mazurach ze wspaniałym klimatem i koncertami na żywo, karaoke. Przepyszne jedzenie w tym pizza, ryba i grill. Drewniana sala i stoły. Lokalizacja tuż nad wodą.

Mazurski Raj

Ruciane-Nida

Tawerna nad Jeziorem zlokalizowana przy samym porcie. Biesiady, kolacje grillowe (do 150 osób). Klub Piekiełko z trzema salami. Trattoria w Puszczy - miejsce w centralnej części hotelu w miejscu dawnego tarasu (do 30 osób). Restauracja Malinka - miejsce na imprezy okolicznościowe z widokiem na port, tawernę i jezioro (do 250 osób). Sala bankietowa do 350-450 osób.

Hotel Solar Palace SPA & Wellness

Mrągowo

Hotel Solar Palace SPA & Wellness zlokalizowany jest w Mrągowie. Posiada on ekskluzywną, klimatyzowaną salę bankietową, która może pomieścić do 120 gości. Hotelowa restauracja o eleganckim wystroju serwuje dania kuchni polskiej, regionalnej i europejskiej. Hotel posiada również dwie, w pełni wyposażone sale konferencyjne.

Hotel Gołębiewski Mikołajki

Mikołajki

Hotel

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.