Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Bielsku-Białej młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w Centrum

Klub Klimat

Bielsko-Biała

Klub, który każdemu zapewnia dobry klimat, zabawę, trunki i jedzenie. Miejsce na integracje i imprezy, oraz wielkie wydarzenia.

Dębowiec

Bielsko-Biała

Park linowy

HURRY UP

Bielsko-Biała

Escape room

Paintball Bielsko

Bielsko-Biała

Paintball

ZygZak Karting

Bielsko-Biała

Gokarty

Grawitacja

Bielsko-Biała

pub, kawiarnia

KARCZMA W KOMOROWICACH

Bielsko-Biała

sala bankietowa, restauracja

Kofeina

Bielsko-Biała

Kawiarnia i pub w sercu bielskiej Starówki, idealna na kameralne spotkania oraz na imprezy w licznym gronie.

MAGNUM STEK I WINO

Bielsko-Biała

pub, restauracja

Osiemnastka w Bielsku-Białej - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Bielsku-Białej?

Średnia cena osiemnastki w Bielsku-Białej to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeżeli chcesz świętować do rana i serwować ciepłe dania, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 70 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które zazwyczaj nie są wliczone w koszt wynajęcia lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest często możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Bielsku-Białej?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Prawdopodobnie najmilsza część wyprawiania osiemnastki, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Bielsku-Białej?

W Bielsku-Białej jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum. Jednak poza nim również można znaleźć lokale, które oferują imprezy w stylu “domówki”. Istotnym kryterium w okresie letnim jest ogródek lub taras.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.