Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Częstochowie młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w dzielnicy Stare Miasto, blisko domu.

Stacja Grawitacja

Częstochowa

Park trampolin & Ścianka wspinaczkowa

motywacja.com

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Instytucja świadcząca swoje usługi w zakresie turystyki aktywnej, usług cateringowych oraz specjalistycznych prac z wykorzystaniem technik alpinistycznych

Złote Arkady

Częstochowa, Trzech Wieszczów

Hotel i restauracja w centrum komunikacyjnym Częstochowy, z wykwintną kuchnią i kompleksową organizacją wydarzeń firmowych i imprez rodzinnych.

Dom Tajemnic

Częstochowa, Śródmieście

Escape room

Kręgielnia Pub Stacherczak

Częstochowa, Śródmieście

Kręgielnia

bar ALIBI

Częstochowa, Śródmieście

bar

CARPE DIEM klub CZĘSTOCHOWA

Częstochowa, Śródmieście

pub, klub

FLASH

Częstochowa, Śródmieście

pub, restauracja

KMICIC pub

Częstochowa, Śródmieście

pub, klub

Osiemnastka w Częstochowie - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Częstochowie?

Średnia cena osiemnastki w Częstochowie to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza wieczorno-nocna z ciepłymi daniami, to w okolicach Starego Miasta ceny zaczynają się od 70 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Częstochowie?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Pomyśl, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej wyjątkowa: taneczna impreza w klubie, obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, od którego jest uzależniona cała koncepcja imprezy urodzinowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę na koszt wynajmu lub cenę za osobę, zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Po znalezieniu odpowiedniej przestrzeni, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Prawdopodobnie najmilsza część wyprawiania osiemnastki, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Częstochowie?

W Częstochowie jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Najwięcej lokali można znaleźć w centrum, jednak poza nim również można znaleźć wartą uwagi salę. Podczas lata istotnym kryterium jest ogródek lub taras.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.