Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Gdyni młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w Śródmieściu i blisko domu

Bukszpryt Pub&Club

Gdynia, Grabówek

Kultowy klub studencki, stanowiący połączenie historii i tradycji morskiej z nowoczesnością. Organizacja imprez tematycznych, imprez integracyjnych i karaoke. Poza organizacją imprez muzycznych i koncertów, organizacja imprez prywatnych do 300 osób.

Event Stacja

Gdynia

Sala do wynajęcia na imprezy okolicznościowe: urodziny, wieczory panieńskie, kawalerskie, jubileusze, chrzciny, komunie, stypy i wigilię firmowe.

Adventure Park Gdynia

Gdynia, Orłowo

Niesamowite miejsce dla aktywnych ludzi - quady, parki linowe, tyrolki, samochody terenowe, paintball, wspinaczka i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych

Ucho

Gdynia, Śródmieście

Klub

WALKOUT

Gdynia, Śródmieście

Escape room

Park Linowy Góra Harców

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Park trampolin

NO33 DI VINEGRE

Gdynia, Kamienna Góra

Bar przy plaży w sezonie letnim

CENTRUM U7

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Pub & kręgielnia

Klub bilardowy "8bila"

Gdynia, Śródmieście

klub

Osiemnastka w Gdyni - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Gdyni?

Średnia cena osiemnastki w Gdyni to minimum 2000 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza do rana z ciepłymi daniami, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 80 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Gdyni?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Myśląc o budżecie należy pamiętać o wynajęciu sali i dodatkowych atrakcjach. Zniwelować koszty można poprzez organizację osiemnastki ze znajomym i podzielenie należności na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Prawdopodobnie najmilsza część wyprawiania osiemnastki, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce czuć się atrakcyjny - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do odwiedzenia sklepów lub krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Gdyni?

W Gdyni jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum. Poza nim można znaleźć lokale, które oferują imprezy w stylu “domówki”.

Niektórzy z młodych mieszkańców Gdyni decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem lub w innych nadmorskich miejscowościach.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.