Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

Oprócz Katowic klienci szukają najczęściej lokalu na osiemnastkę w miastach: Gliwice, Chorzów, Zabrze, Tychy, Bytom, Ruda Śląska

Restauracja Avocado

Katowice

Restauracja i dom weselny z pięknym ogrodem i dużym parkietem tanecznym. Ponad 30 lat doświadczenia w gastronomii.

GRILLAND

Katowice

restauracja, bar

AMBASADA

Katowice

pub

Bar Full

Katowice

bar

Gravit5acja

Katowice

HUBERTUS

Katowice

sala bankietowa

Jumpcity

Katowice

Park trampolin

Jumpworld

Katowice

Park trampolin

Interskills

Katowice

Paintball

Oczekiwania klientów

Zobacz oczekiwania innych osób, które szukały niedawno lokalu na osiemnastkę w Katowicach

Sala do wynajęcia na osiemnastkę w Katowicach

preferowane miejsce: klub, pub

liczba gości: 25 osób

czas trwania: 19:00 - 02:00

menu: ciepła kolacja i przekąski, napoje we własnym zakresie

dodatkowe oczekiwania: Szukam czystej i fajnej sali na wyłączność w klubowym stylu. Potrzebuję miejsca do tańca i stolików dla gości. Ważna jest możliwość puszczania własnej muzyki i dobre nagłośnienie. Chciałabym, by lokal zapewnił gościom coś ciepłego do jedzenia na początku imprezy oraz różnego rodzaju przekąski, paluszki, kanapki. Napoje chciałabym zapewnić we własnym zakresie.


około 1000 zł średnia cena Rozpocznij podobne zapytanie

Osiemnastka w Katowicach - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Katowicach?

Średnia cena osiemnastki w Katowicach wynosi minimum 1500 zł, ale można znaleźć też oferty za 700zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza wieczorno-nocna z ciepłymi daniami, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 90 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które nierzadko nie są wliczone w koszt wynajęcia lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Katowicach?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: nocne szaleństwo w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Wstępna koncepcja imprezy i jej ostateczny kształt jest zazwyczaj uzależniony od kwoty jaką można przeznaczyć. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Nie należy zapomnieć o tworzenie listy gości, bo w końcu bez nich impreza nie odbędzie się. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Temat wyjątkowy dla dziewczyn, ale też nierzadko dla chłopców. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć zjawiskowo i zakładają kreację jak na czerwony dywan. Oczywiście, można wybrać wygodniejszą opcję i przyjść w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Katowicach?

W Katowicach jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum. Poza nim można znaleźć również lokale, które oferują niezapomniane imprezy. Istotnym kryterium w okresie letnim jest ogródek lub taras.

Niektórzy z młodych mieszkańców Katowic decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem lub zabranie znajomych do Energylandii lub na grę w paintball.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.