Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Kielcach młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w Centrum i blisko domu

Sekretny Pokój

Kielce

Escape room

Klub Dyspensa

Kielce

Bar & Kręgielnia

Kręgielnia. Centrum rekreacji

Kielce

Kręgielnia

Chochla Bar Kielce

Kielce

bar, catering

CKM

Kielce

pub, kawiarnia

CLUB KAMRAT

Kielce

Sala bankietowa, dom weselny

Faceburger

Kielce

pub

Karczma Pod Strzechą

Kielce

karczma, restauracja

KIELECKIE CENTRUM BILARDOWE

Kielce

aktywnie

Osiemnastka w Kielcach - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Kielcach?

Średnia cena osiemnastki w Kielcach to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Ceny imprezy wieczorno-nocnej z ciepłymi daniami w okolicach centrum zaczynają się od 70 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, sprzątaniu, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Kielcach?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na kręglach, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który powinniśmy rozpatrzyć jako pierwszy, ponieważ zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach i kaucji. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Przy porównywaniu ofert, zwróć uwagę na koszt wynajmu lub cenę za osobę, zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Coś co może sprawić Ci najwięcej przyjemności i możesz też zrobić to najszybciej. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Temat przyciągający wiele uwagi, zwłaszcza dla dziewczyn. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do małych zakupów.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Kielcach?

W Kielcach jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w centrum. Poza nim można również znaleźć lokale, które oferują imprezy na 18-ste urodziny. Niektórzy z młodych mieszkańców Kielc decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem lub na restaurację z ogródkiem i grillem.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.