Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Kielcach młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w Centrum i blisko domu

Restauracja Parkowa

Kielce

Klimatyczna restauracja w centrum Kielc | 10 minut spacerem od rynku | kuchnia staropolsko-żydowska | wystrój lokalu nawiązuje do kultury polskiej i żydowskiej | restauracja specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych | bardzo duży taras | parking

Sekretny Pokój

Kielce

Escape room

UNLOCKtheDOOR

Kielce

Escape room

Klub Dyspensa

Kielce

Bar & Kręgielnia

Tor Kartingowy E1Gokart

Kielce

Gokarty

Kręgielnia. Centrum rekreacji

Kielce

Kręgielnia

Ale Szama

Kielce

bar, catering, restauracja

PLEJADA

Kielce

restauracja, pub

Karczma Pod Strzechą

Kielce

karczma, restauracja

Osiemnastka w Kielcach - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Kielcach?

Średnia cena osiemnastki w Kielcach to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Ceny imprezy wieczorno-nocnej z ciepłymi daniami w okolicach centrum zaczynają się od 70 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, sprzątaniu, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Kielcach?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na kręglach, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który powinniśmy rozpatrzyć jako pierwszy, ponieważ zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach i kaucji. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Przy porównywaniu ofert, zwróć uwagę na koszt wynajmu lub cenę za osobę, zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Coś co może sprawić Ci najwięcej przyjemności i możesz też zrobić to najszybciej. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Temat przyciągający wiele uwagi, zwłaszcza dla dziewczyn. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do małych zakupów.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Kielcach?

W Kielcach jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w centrum. Poza nim można również znaleźć lokale, które oferują imprezy na 18-ste urodziny. Niektórzy z młodych mieszkańców Kielc decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem lub na restaurację z ogródkiem i grillem.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.