Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Lublinie młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w Śródmieściu i blisko domu

Restauracja Sielsko Anielsko

Lublin

Restauracja w rustykalnym stylu z tradycyjnym, polskim jedzeniem | Ogródek oraz klimatyzowane wnętrze z miejscem dla 220 osób | Spokojna przestrzeń na Lubelszczyźnie na imprezy rodzinne i firmowe

Victoria Lublin

Lublin

Hotel położony w samym centrum Lublina. I Przestronna, jasna restauracja mogąca pomieścić do 85 gości I organizacja imprez okolicznościowych IKarta restauracji to połączenie tradycyjne polskich smaków oraz kuchni międzynarodowej. I Oferta konferencyjna hotelu obejmuje aż 6 w pełni wyposażonych sal o powierzchni od 40 do 480 m2 I taras widokowy na dachu budynku

Restauracja Zaścianek

Lublin

Restauracja promująca kulturę staropolską i wschodnią, z salą mieszczącą do 260 gości. Niepowtarzalna atmosfera i pyszna kuchnia bazująca na starych, tradycyjnych przepisach.

ACERNA's

Lublin

Pizzeria w doskonałej lokalizacji, z klimatycznym wnętrzem, świetną atmosferą i oryginalną włoską pizzą.

Agit Hotel Congress & Spa

Lublin

Hotel z restauracja, salami konferencyjny i SPA, idealny na zorganizowanie imprezy okolicznościowej na najwyższym możliwym poziomie.

Sniper Paintball

Lublin

Paintball

klub ASTORIA

Lublin

pizzeria, bar, aktywnie

MARIANO ITALIANO

Lublin

pizzeria, restauracja, catering

PIZZA VERA LUBLIN

Lublin

Pizzeria, restauracja, catering

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Lublinie?

Średnia cena osiemnastki w Lublin to minimum 2000 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza do rana z ciepłymi daniami, to w okolicach Starego Miasta ceny zaczynają się od 90 zł za osobę.

W kosztach przyjęcia należy również uwzględnić dodatkowe usługi: alkohol, tort, DJ, ochrona, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Lublinie?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Przygotowania zacznij od ustalenia jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej zachęcająca: szalona impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach zamkniętych w wynajętym klubie lub sali imprezowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Tworzenie listy gości, bez których impreza nie odbędzie się, to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy to do. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Temat, który musi być poruszony, ale nie jest najważniejszy. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt Ci nie zabroni bawić się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Lublin?

W Lublinie jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach Starego Miasta. Poza centrum można znaleźć również lokale, które oferują imprezy w stylu “domówki”. Niektórzy z młodych mieszkańców Lublina decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem lub na wynajęcie restauracji z ogródkiem i grillem.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.