Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Nowym Sączu młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w dzielnicach: Stare Miasto, blisko domu

La Rocca

Nowy Sącz

La Rocca to klub zlokalizowany w Nowym Sączu, który jest idealny do zorganizowania urodzin, osiemnastek, imprez firmowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich. Lokal złożony jest z 2 poziomów - Klub i Bilard, które mogą być wynajęte pod zorganizowanie przyjęć okolicznościowych. Istnieje możliwość przyniesienia własnego jedzenia i alkoholu.

Gondola

Nowy Sącz

Włoska restauracja w spokojnej części Nowego Sącza | 5 minut samochodem do centrum miasta | pizza wypiekana w piecu opalanym drewnem | szeroka oferta cateringowa | wnętrze w prawdziwie włoskim stylu | możliwość organizacji imprez okolicznościowych | ogródek letni | świetna atmosfera | parking dla klientów

Hotel Beskid

Nowy Sącz

Miejsce na odpoczynek i organizację imprezy okolicznościowej w centrum Nowego Sącza.

Galicja Club

Nowy Sącz

klub, pub, sala imprezowa Szukasz lokalu, który zagwarantuje Ci idealne miejsce na Twoją imprezę? Masz dość wysokich cen oferowanych przez inne lokale i kluby? Planujesz zorganizować niezapomnianą osiemnastkę lub inne wydarzenie, które ma zostać zapamiętane do końca życia? To idealne miejsce na Twoje imprezy :)

Cicho Sza Cocktailbar

Nowy Sącz

Cicho Sza 👇🏻 Tajemniczy cocktail bar w Nowym Sączu, kameralne miejsce w którym możesz się zrelaksować degustując najlepszą whisky 🥃 jak i leniwie sączyć doskonale skomponowany cocktail🍸a to wszystko przy dźwiękach kultowej, nastrojowej muzyki!

ODNOVA Music Club

Nowy Sącz

Klub ODNOVA oferuje 2 vip roomy do organizacji wieczoru panieńskiego, wieczoru kawalerskiego, urodzin czy imprezy firmowej. Najlepszy klub muzyczny w Nowmy Sączu zlokalizowany przy ul. Szwedzkiej 4.

UFOklub

Nowy Sącz

Klub bilardowy

NITRO Karting - kryty tor kartingowy

Nowy Sącz

Tor kartingowy ze strefą relaxu - nowoczesna flota gokartów, systemu pomiaru czasu na wzór z Formuły 1. Nowy wymiar rozrywki dla każdego - dla rodzin, dzieci, młodzieży, grup znajomych. Organizacja imprez firmowych na wyłączność

PORT Stary Sącz - Beach Bar & Wake Park

Nowy Sącz

Port Stary Sącz to idealne miejsce na wieczór kawalerski, wieczór panieński, impreze firmową, urodziny czy imprezę integracyjną. Specjalnie przygotowana plaża z leżakami. Sauna z panoramicznym widokiem na wodę. Kompletny sprzęt do wakeboardingu oraz deski SUP.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.