Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Olsztynie młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w Centrum

KLUB SARP

Olsztyn

bar

Manhattan Pub

Olsztyn

Pub w centrum miasta, gdzie w ciągu dnia można wypić piwo i zjeść burgera albo ogrzać się przy gorącej czekoladzie | Możliwość grania w szachy, lotki, piłkarzyki oraz wiele innych | Wystrój oparty na nowoczesnych detalach, przyciemnionym świetle oraz odsłoniętych cegłach

Bankiet | Olsztyn

Olsztyn

Klub na wyłączność na integracje firmowe i imprezy ze znajomymi, niepowtarzalne urodziny, rocznice i inne imprezy I zaplecze kuchenne I VIP room I duża sala taneczna

Park linowy Jura

Olsztyn

Park linowy

AZYMUT KLUB STUDENCKI

Olsztyn

klub, bar

Masoneria

Olsztyn

Shisha Bar

Fundacja ŻAK Uniwersystetu Warmińsko-Mazurskiego

Olsztyn

Osiem różnych sal i lokali gastronomicznych, gotowych na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, rodzinnej lub profesjonalnej.

Piwiarnia Warka Olsztyn

Olsztyn

Pub i pijalnia piwa, czyli idealne miejsce na zorganizowanie szalonego wieczoru ze znajomymi lub integracji firmowej.

FETA

Olsztyn

Restauracja z prawdziwie domowym jedzeniem, jak u babci. Imprezy okolicznościowe w przytulnej atmosferze, ze sprawną obsługą.

Osiemnastka w Olsztynie - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Olsztynie?

Średnia cena osiemnastki w Olsztynie to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza wieczorno-nocna z ciepłymi daniami, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 80 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Olsztynie?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zacznij od decyzji z jaką formą osiemnastych urodzin czujesz się najbardziej komfortowo: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub paintball, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach prywatnych w wynajętym klubie, sali imprezowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach i kaucji. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Tworzenie listy gości, to ważny i przyjemny krok, bez którego przyjęcie nie odbędzie się. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć atrakcyjny - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do pójścia do sklepów lub krawcowej.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Olsztynie?

W Olsztynie jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum. Poza nim można znaleźć również lokale, które oferują imprezy w stylu “domówki”. Niektórzy z młodych mieszkańców Olsztyna decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem poprzez wynajęcie domku nad którymś z jezior.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.