Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Opolu młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w Centrum i blisko domu

Pub Maska

Opole

Pub i restauracja z profesjonalna, kompleksową organizacją i obsługą najlepszych imprez w dobrym klimacie.

Jump Planet

Opole

Park trampolin

K2 Arena

Opole

Centrum sportowe

Park Trampolin ODSKOCZNIA

Opole

Park trampolin

Paintball "GRONO"

Opole

Wypożyczenia zestawów do gry w paintball oraz figur do speedballa

Pod Złotą Koroną

Opole

Hotel i restauracja z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, w spokojnej i zielonej części miasta, z salą mieszczącą do 120 gości.

Terenowiec Integracja

Opole

Organizacja imprez dla firm

Piano Hotel Restaurant & Pub

Opole

Czterogwiazdkowy hotel o wysokim standardzie, ze wspaniałą restauracją, pubem i osobnymi salami idealnymi do organizacji imprez.

Zajazd Mieszko

Opole

Mały pensjonat z ogródkiem, idealny na kameralne imprezy wśród zieleni lub w specjalnie przygotowanej sali.

Osiemnastka w Opolu - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Opolu?

Średnia cena osiemnastki w Opolu to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza wieczorno-nocna z ciepłymi daniami, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 80 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Opolu?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zacznij od zastanowienia się, która forma 18-stych urodzin jest dla Ciebie wymarzona: taneczna impreza w klubie w większym gronie, obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka na paintballu lub gokartach, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Najczęstszą opcją są imprezy zamknięte w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który ma znaczący wpływ na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej trzeba poprosić o pomoc finansową rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Odpowiedzialne i przyjemne zadanie, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera opcję wirtualną, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Temat nie tylko dla miłośników mody. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Opolu?

W Opolu jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum, ale poza nim również można znaleźć lokale, które oferują imprezy osiemnastkowe. Istotnym kryterium w okresie letnim jest ogródek lub taras.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.