Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Radomiu młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w Centrum i blisko domu

Centrum Rozrywki MK Bowling

Radom, Śródmieście

Kręgielnia

TRICKORAMA Magia Iluzji

Radom, Planty

Salon iluzji

Park Linowy GEKON

Radom, Borki

Paintball

SPLIT

Radom, Planty

Bar & Kręgielnia

BSkarting

Radom, Śródmieście

Gokarty

AUTOMOBILKLUB RADOMSKI

Radom, Obozisko

Tor wyścigowy

Centrum Wspinaczkowe Grota

Radom, Glinice

Centrum wspinaczkowe

Hostel & Retro Pub

Radom, Miasto Kazimierzowskie

Pub

GŁODNY KRÓLIK

Radom, Śródmieście

Bar

Osiemnastka w Radomiu - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Radomiu?

Średnia cena osiemnastki w Radomiu to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza do rana z ciepłymi daniami, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 70 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, limuzynie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Zazwyczaj końcowy koszt imprezy jest możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Radomiu?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem spotkanie w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Najchętniej wybierane są imprezy zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej jest potrzebna pomoc finansowa rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Czasami warto rozważyć organizację osiemnastki we dwójkę, ponieważ wtedy koszty imprezy są mniejsze.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Przy porównywaniu ofert zwróć uwagę na koszt wynajmu lub cenę za osobę, zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Tworzenie listy gości, bez których przyjęcie nie odbędzie się, to jedna z ważniejszych kwestii. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym jest płynny przepływ informacji.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny i chłopcy wyglądają jak z czerwonego dywanu. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zakupów.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Radomiu?

W Radomiu jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum. Jednak poza nim również można znaleźć lokale, które oferują imprezy osiemnastkowe. Istotnym kryterium w okresie letnim jest ogródek lub taras.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.