Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Radomiu młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w Centrum i blisko domu

Park Trampolin #KochamSkakać Radom

Radom, Glinice

Kiedy pogoda nie sprzyja… lub szukacie ciekawego miejsca na organizację imprezy urodzinowej dla młodszych lub starszych dzieci, Park Trampolin Radom to najlepsze rozwiązanie!

Kręgielnia Platinium

Radom, Planty

Nowoczesna kręgielnia blisko centrum miasta | 6 torów do gry | świetne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych oraz urodzin dla dzieci | turnieje firmowe | kuchnia włoska | parking

Tkalnia Zagadek

Radom, Śródmieście

Escape room w centrum Radomia | lokal znajduje się przy głównym deptaku miasta | ciekawa i trzymająca w napięciu fabuła | miejsce dla paczki znajomych, rodzin i firm | zabawa od 2 do 5 osób | świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu

Party Arena

Radom, Glinice

Sala zabaw i sala bankietowa w Galerii Feniks | 10 minut samochodem od centrum miasta | możliwość organizacji imprez okolicznościowych i urodzin dla dzieci | duża scena i przestrzeń do zabawy | duży parking na terenie galerii

La Melisa

Radom, Józefów

Restauracja oferująca swoją powierzchnie na imprezy okolicznościowe, takie jak obiady ślubne czy komunie do 120 osób | Komfortowe pomieszczenia wyposażone w najnowocześniejsze systemy wentylacji i klimatyzacji | Dania kuchni polskiej przygotowane z naturalnych produktów

Klub Alibi

Radom, Śródmieście

Klub

Bar Pokusa

Radom, Borki

Bar z profesjonalna organizacją imprez okolicznościowych i wydarzeń firmowych, z dobrą atmosferą w domowym klimacie.

Centrum Rozrywki MK Bowling

Radom, Śródmieście

Kręgielnia

TRICKORAMA Magia Iluzji

Radom, Planty

Salon iluzji

Osiemnastka w Radomiu - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Radomiu?

Średnia cena osiemnastki w Radomiu to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza do rana z ciepłymi daniami, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 70 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, limuzynie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Zazwyczaj końcowy koszt imprezy jest możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Radomiu?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem spotkanie w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Najchętniej wybierane są imprezy zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej jest potrzebna pomoc finansowa rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Czasami warto rozważyć organizację osiemnastki we dwójkę, ponieważ wtedy koszty imprezy są mniejsze.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Przy porównywaniu ofert zwróć uwagę na koszt wynajmu lub cenę za osobę, zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Tworzenie listy gości, bez których przyjęcie nie odbędzie się, to jedna z ważniejszych kwestii. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym jest płynny przepływ informacji.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny i chłopcy wyglądają jak z czerwonego dywanu. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zakupów.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Radomiu?

W Radomiu jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum. Jednak poza nim również można znaleźć lokale, które oferują imprezy osiemnastkowe. Istotnym kryterium w okresie letnim jest ogródek lub taras.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.