Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Rzeszowie młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w dzielnicy Śródmieście, Baranówka, blisko domu

MARKOWIANKA

Rzeszów

Bar

Lychee w Dziczy

Rzeszów

Park linowy z barem

Progame Paintball

Rzeszów

Paintball

PRZYJACIELE

Rzeszów

Pizzeria

BILARD KLUB ÓSEMKA

Rzeszów

pub

Browar Manufaktura

Rzeszów

pub

Česká hospoda

Rzeszów

pub

Graciarnia u Plastyków

Rzeszów

Pub na rzeszowskim rynku o wyjątkowej atmosferze i niepowtarzalnym wystroju, gdzie każda impreza będzie udana dzięki.

Hola Lola Cafe & Pub

Rzeszów

pub

Oczekiwania klientów

Zobacz oczekiwania innych osób, które szukały niedawno lokalu na osiemnastkę w Rzeszowie

Sala do wynajęcia na osiemnastkę w Rzeszowie

preferowane miejsce: pub, klub

liczba gości: 26 osób

czas trwania: 19:00 - 02:00

menu: jedzenie i napoje we własnym zakresie

dodatkowe oczekiwania: Szukam fajnej i czystej sali na wyłączność w pubie lub klubie. Potrzebuję kilku małych stolików dla gości i miejsca do tańca. Ważna jest możliwość puszczania własnej muzyki i dobre nagłośnienie. Chciałabym we własnym zakresie zapewnić napoje i jedzenie, oraz móc zamówić pizzę do lokalu.


około 1000 zł średnia cena Rozpocznij podobne zapytanie

Osiemnastka w Rzeszowie - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Rzeszowie?

Średnia cena osiemnastki w Rzeszowie to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza wieczorno-nocna z ciepłymi daniami, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 80 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Ostateczny koszt imprezy warto spróbować poddać negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Rzeszowie?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: nocna impreza w klubie ze znajomymi, obiad w rodzinnym gronie, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a następnie poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Imprezy w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej są najpopularniejszą opcją. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Chcąc zmniejszyć koszty warto zastanowić się nad wspólną imprezą ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Po znalezieniu odpowiedniej przestrzeni, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Prawdopodobnie najmilsza część wyprawiania osiemnastki, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Rzeszowie?

W Rzeszowie jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum, a poza nim również można znaleźć kluby dla każdego. Istotnym kryterium w okresie letnim jest ogródek lub taras. Niektórzy z młodych mieszkańców Rzeszowa decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.