Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Sopocie młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w Centrum

Kręgielnia w Aqua Parku

Sopot

Kręgielnia

3 Siostry

Sopot, Dolny Sopot

Przytulna klubokawiarnia otwarta na wszelkie wydarzenia kulturalne lub organizację imprez rodzinnych i firmowych przy smacznych drinkach.

BAR ALCATRAZ

Sopot, Dolny Sopot

Bar

Bar Przystań

Sopot

Wyjątkowy bar z widokiem na Zatokę Gdańską. Wspaniałe wnętrza i obszerne tarasy. Świetna kuchnia oparta na najświeższych składnikach.

Pensjonat Irena

Sopot, Dolny Sopot

Przytulny pensjonat z klimatyczną karczmą, gdzie w kameralnej atmosferze każdy dobrze spędzi czas podczas zwykłego obiadu lub wesołego przyjęcia rodzinnego czy firmowego.

LIBATION

Sopot, Dolny Sopot

Bar

AQUAPARK SOPOT

Sopot

aktywnie

Atelier

Sopot, Dolny Sopot

Klub w unikatowej lokalizacji przy plaży, z profesjonalną i doświadczoną obsługą i możliwością organizacji imprez różnego rodzaju.

Gorzko Gorzko | Sopot

Sopot

Klub w Sopocie

Osiemnastka w Sopocie - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Sopocie?

Średnia cena osiemnastki w Sopocie to minimum 2000 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli chcesz wybrać imprezę do rana z ciepłymi daniami, to w okolicach Monciaku ceny zaczynają się od 100 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Sopocie?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Oprócz pomysłu liczą się także pieniądze. Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Za duże koszta można zniwelować poprzez organizację osiemnastki razem ze znajomym i podzielenie należności na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert skup się na koszcie wynajmu lub cenie za osobę, zakresie usług, lokalizacji oraz wystroju lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Prawdopodobnie najmilsza część wyprawiania osiemnastki, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Sopocie?

W Sopocie jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach Monciaku. Poza centrum można znaleźć również lokale, które oferują imprezy w stylu “domówki”. Istotnym kryterium w okresie letnim jest ogródek lub taras.

Niektórzy z młodych mieszkańców Sopotu decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem lub w innej nadmorskiej miejscowości.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.