Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Toruniu młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w dzielnicach: Stare Miasto, blisko domu

Grande Coffee

Toruń, Stare Miasto

Zapraszamy do umieszczonego w centrum toruńskiej starówki lokalu, który oferuje kompleksową organizację wydarzeń i uroczystości do 40 osób. W naszej ofercie znaleźć można wiele opcji menu, dopasowanych do charakteru uroczystości oraz budżetu i oczekiwań klienta.

Pizzeria Soprano

Toruń, Stare Miasto

Pizzeria Soprano - włoska restauracja na Starym Mieście w Toruniu | Wystrój lokalu nawiązujący do sycylijskiej mafii | Lokal specjalizuje się w serwowaniu pizzy | Przyrządza również zupy, pasty, sałatki, burgery i wiele innych | możliwość organizacji imprez okolicznościowych do 20 osób | Możliwość rezerwacji całego lokalu na ok 50. osób np. dla wycieczek | Profesjonalna obsługa

Hotel Solaris

Toruń, Stare Miasto

Hotel Solaris to butikowy hotel znajdujący się w dwóch sąsiadujących ze sobą kamienicach z XVII i XIX wieku, położony w samym sercu toruńskiej starówki. Jego wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu architektonicznych śladów historii.

Stars Club & Lounge

Toruń, Rybaki

klub

OD NOWA

Toruń, Mokre

klub

Chleb i Wino

Toruń, Stare Miasto

restauracja, sala bankietowa

Bunkier 51

Toruń, Mokre

Paintball

Jump Arena

Toruń, Katarzynka

Park trampolin

Awix RacingArena

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście

Tor kartingowy na przedmieściach Torunia | 10 minut samochodem od centrum miasta | spokojna okolica | 3 poziomy trudności | możliwość wynajmu toru na wyłączność oraz przejazdu własnym sprzętem | duży parking

Osiemnastka w Toruniu - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Toruniu?

Średnia cena osiemnastki w Toruniu to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza wieczorno-nocna z ciepłymi daniami, to w okolicach Starego Miasta ceny zaczynają się od 90 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Zazwyczaj ostateczny koszt imprezy jest możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Toruniu?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub pójście na kręgle, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Największa uwaga jest zazwyczaj kładziona na koszt organizacji imprezy. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Prawdopodobnie najmilsza część wyprawiania osiemnastki, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera wersję wirtualną, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że nikt nie przegapi ważnej informacji.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny i chłopcy wyglądają jak z czerwonego dywanu. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Toruniu?

W Toruniu nie trudno o sprawdzony lokal. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach Starego Miasta. Poza centrum również można znaleźć lokale, które oferują niezapomnianą imprezę. Niektórzy z młodych mieszkańców Torunia decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.