Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

We Wrocławiu młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w dzielnicach: Stare Miasto, Śródmieście

Ośrodek Działań Artystycznych Firlej

Wrocław, Stare Miasto

Klub & wynajem sal na imprezy | imprezy okolicznościowe (sala 165m2) | imprezy artystyczne (sala widowiskowa na 350 osób) | konferencje i szkolenia (sala na duże szkolenia) I promotor koncertów muzycznych oraz organizator lokalnych akcji społecznych.

PICI PASTA Wratislavia

Wrocław, Śródmieście

Wszystkie makarony w lokalu przygotowujemy samodzielnie, do każdego dania, czy to autorskiego, czy klasycznego używamy tylko świeżych składników, głównie od lokalnych dostawców. Oprócz jakości produktów, dbamy również o wyjątkową atmosferę miejsca, chcemy aby nasi Goście czuli się wyjątkowo. Restauracja jest przyjazna dzieciom. Bliskość centrum i węzła komunikacyjnego

Stacja smaku

Wrocław, Fabryczna

Restauracja stawiająca na jakość, przystępne ceny i miłą atmosferę. Darmowy dostęp do internetu, dowolne ustawienie stołów, możliwość wyboru między obsługą kelnerską i stołem szwedzkim. . Wyśmienite dania kuchni polskiej oraz kuchni świata I Organizacja spotkań integracyjnych, spotkań firmowych, konferencji, bankietów, imprez branżowych, pokazów, kursów i szkoleń

Park Trampolin JumpWorld

Wrocław, Krzyki

Park trampolin z salą urodzinową i aż 8 strefami zabawy dla dzieci I prowadzone zajęcia akrobatyczne dla grup i indywidualnych klientów I animatorki I organizacja urodzin dla dzieci I zajęcia akrobatyki powietrznej na szarfach I kawiarnia

Rudy Kot

Wrocław, AF

Klimatyczny cocktail bar w samym środku imprezowego serca Wrocławia | Otwiera się na weekend, żeby zabrać gości w wir imprezy | Przystępne ceny i pomocna obsługa | DJ puszczający muzykę taką o jaką proszą goście

Wytwórnia

Wrocław, Stare Miasto

bar, kawiarnia, restauracja

Padbar Wrocław

Wrocław, Stare Miasto

bar, pub

Barka Cafe (Zatoka Gondoli)

Wrocław, Stare Miasto

bar, kawiarnia, klubokawiarnia

Restauracja Bar Pod Kogutem

Wrocław, Krzyki

bar, restauracja, catering

Oczekiwania klientów

Zobacz oczekiwania innych osób, które szukały niedawno lokalu na osiemnastkę we Wrocławiu

Sala do wynajęcia na osiemnastkę we Wrocławiu

preferowane miejsce: klub, pub

liczba gości: 27 osób

czas trwania: 19:00 - 02:00

menu: ciepła kolacja i przekąski, napoje we własnym zakresie

dodatkowe oczekiwania: : Szukam taniej sali na wyłączność w klubowym stylu. Potrzebuję miejsca do tańca i stołów dla gości. Ważna jest możliwość puszczania własnej muzyki. Chciałabym, by lokal zapewnił gościom coś ciepłego do zjedzenia np. pizzę i jakieś przekąski, kanapki, paluszki. Napoje chciałabym zapewnić we własnym zakresie.


około 1000 zł średnia cena Rozpocznij podobne zapytanie

Osiemnastka we Wrocławiu - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki we Wrocławiu?

Średnia cena osiemnastki we Wrocławiu to minimum 2000 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania wymarzonej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza, która miałaby się skończyć nad rankiem oraz zawierać ciepłe dania, to w okolicach Starego Miasta ceny zaczynają się od 100 zł za osobę.

Powinno się również pamiętać o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u i ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę we Wrocławiu?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Planowanie rozpocznij od decyzji jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad z najbliższymi w restauracji, a może aktywna osiemnastka na ściance wspinaczkowej lub w escape roomie, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najczęściej wybiera imprezy zamknięte w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez prośby o pomoc finansową ze strony rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Popularną opcją jest organizacja osiemnastki ze znajomym i podział kosztów na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu, ale również na oferowane usługi, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Ostatnim organizacyjnym krokiem przy wyprawiania osiemnastki jest tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma stały kontakt z gośćmi.

Krok 5. Wybór kreacji

Temat o którym każdy pamięta, mimo że nie jest najważniejszy. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowo - dziewczyny upodobniają się do księżniczek, a chłopcy do prawdziwych dżentelmenów. Oczywiście, możesz bawić Ci się w dresach, w końcu to twoja impreza. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zakupu prezentu dla siebie samego.

Gdzie zorganizować 18. urodziny we Wrocławiu?

Wrocław oferuje wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum. Poza centrum można również znaleźć warte uwagi lokale, które oferują imprezy w stylu “domówki”. W lato warto przemyśleć urodziny w plenerze lub rozejrzeć się za restauracją z ogródkiem.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.