Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Zielonej Górze młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w Centrum i blisko domu

Stary Zajazd

Zielona Góra

Hotel z salą imprezową idealną do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Sala mieszcząca do 140 gości.

Mobilny Escape Room

Zielona Góra

Mobilny escape room

ForRest

Zielona Góra, Nowe Miasto

Hotel organizujący huczne, wymarzone imprezy z profesjonalną obsługą i kompleksową organizacją. Sale bankietowe oraz konferencyjne dopasowane do wydarzenia.

Kręgielnia Magma Music & Bowling Club

Zielona Góra

Kręgielnia

SkyKrawiec

Zielona Góra, Nowe Miasto

Skoki ze spadochronem

Pesto Restauracja & Pizzeria

Zielona Góra

pizzeria

Bar Kawowy Niger

Zielona Góra

Kawiarnia i klimatyczny bar, gdzie aromat kawy unosi się po nowoczesnych wnętrzach. Pyszna kuchnia oraz szeroki wybór win.

CAFE ROSA

Zielona Góra

kawiarnia, bar

GIOCONDA

Zielona Góra

pizzeria, kawiarnia

Osiemnastka w Zielonej Górze - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Zielonej Górze?

Średnia cena osiemnastki w Zielonej Górze to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza do rana z ciepłymi daniami, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 80 zł za osobę.

Nie można zapomnieć o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Zielonej Górze?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie wymarzoną formą: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z bliskimi?

Najpopularniejszą opcją są imprezy zamknięte w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Koszty to często najbardziej ograniczający czynnik, który wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać o wynajęciu sali i o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Źródła, które zawsze służą pomocną i rzetelną radą przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Tworzenie listy gości to jeden z najprzyjemniejszych aspektów wyprawiania osiemnastki. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Zielonej Górze?

W Zielonej Górze jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum. Jednak poza nim również można znaleźć lokale, które oferują niezapomniane imprezy. Czasami młodzi mieszkańcy Zielonej Góry decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem lub w okresie letnim wynajmują salę z ogródkiem albo tarasem.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.