Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują urodziny

W Bełchatowie osoby najczęściej organizują urodziny w centrum miasta

HOTEL SPORT

Bełchatów

hotel, restauracja, centrum konferencyjne, sala bankietowa

Laura Restauracja

Bełchatów

restauracja, sala bankietowa

Restauracja Dajana

Bełchatów

Restauracja Dajana to miejsce, w którym klasyka łączy się z nowoczesnością i elegancją, nie zabrakło również oryginalnych elementów dekoracyjnych wystroju wnętrz. Do Państwa dyspozycji posiadamy dwie sale: kryształową i pod gwieździstym niebem, które charakteryzują się unikalnym wystrojem. Obie sale można połączyć w jedną całość. Restauracja pomieści 100 osób. Posiadamy także parking.

Restauracja Jan

Bełchatów

restauracja, hotel

Restauracja Gracja

Bełchatów

restauracja, sala bankietowa

Gościniec | Bełchatów

Bełchatów

restauracja

DWÓR POLSKI

Bełchatów

restauracja, centrum konferencyjne, sala bankietowa

Restauracja Marcepan

Bełchatów

Restauracja z dwiema salami na przyjęcia okolicznościowe

HOTEL SANTIN

Bełchatów

hotel, restauracja

Urodziny w Bełchatowie - ważne wskazówki

Pomysły na imprezę urodzinową w Bełchatowie

Urodziny dorosłych
Na początek zastanów się nad charakterem przyjęcia - czy ma to być nieformalne wyjście do pubu ze znajomymi, obiad z najbliższą rodziną w restauracji, a może całonocna potańcówka w klubie. Jeśli jubilat woli nieformalną imprezę bezalkoholową, wybierzcie kawiarnię lub klubokawiarnię, w której porozmawiacie przy smacznej kawie, herbacie i słodkim poczęstunku. Impreza urodzinowa może mieć też motyw przewodni - wtedy goście przebiorą się w specjalne stroje np. flapper, w stylu hipisowskim, fryzury z lat 80.

Jeśli restauracja lub klub wydają się zbyt nudnym wyborem, pomyślcie nad organizacją przyjęcia w miejscu, oferującym uczestnikom ciekawą aktywność. Może to być np. paintball laserowy, gokarty, park trampolin, czy escape room. Na imprezy zamknięte często można również wynająć specjalny “imprezowy” tramwaj lub autobus.

Osiemnastka
18 urodziny młodzież najchętniej świętuje w formie imprezy zamkniętej w klubie lub w sali imprezowej. Wskazówki organizacyjne i popularne lokale przedstawiamy na stronie dotyczącej osiemnastek w Bełchatowie.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe w Bełchatowie?

W Bełchatowie największą popularnością na urodziny dorosłych cieszą się lokale, znajdujące się w centrum miasta . Okolice placu Narutowicza obfitują w restauracje, puby i kluby, jest to więc najbardziej popularna okolica zarówno na wyjścia ze znajomymi z okazji “trzydziestki” lub “czterdziestki”, jak i świętowanie z rodziną 50. lub 60. urodzin.

Ile kosztuje organizacja urodzin w Bełchatowie?

Główne czynniki wpływające na cenę imprezy urodzinowej to: czas trwania, rodzaj menu (cateringu) i alkoholu, chęć wynajmu sali na wyłączność, liczba gości i rodzaj lokalu. Cena wieczornej kolacji urodzinowej w restauracji (np. z okazji 40-tki) wyniesie od 90 zł za osobę. Natomiast spotkanie urodzinowe w klubokawiarni kosztuje od 50 zł za osobę.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.