Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują chrzciny

W Ostrowie Wielkopolskim rodzice najczęściej organizują chrzciny w dzielnicy Śródmieście

Restauracja Stylowa

Ostrów Wielkopolski

Restauracja znajdująca się nieopodal centrum miasta. W lokalu serwowane są dania tradycyjnej kuchni polskiej urozmaiconej wpływami kuchni światowej. Organizowane są wszelkiego typu uroczystości rodzinne oraz firmowe. Menu dopasowywane do indywidualnych potrzeb i upodobań klientów

Golonka w pepitkę

Ostrów Wielkopolski

Restauracja z lokalną kuchnią wielkopolską. Tu, w ciepłym, domowym klimacie możesz świętować urodziny, jubileusze, komunie i chrzciny. odstawą przygotowania naszych potraw są naturalne produkty, bez konserwantów. Zarówno warzywa, owoce, jak i mięso są najlepszej jakości.

Pałac Bagatela

Ostrów Wielkopolski

Prywatny pałac położony w Parku Krajobrazowym w samym środku lasu, z małym, przytulnym zapleczem noclegowym. Miejsce na wydarzenie do 200 osób.

Hotel Polonia

Ostrów Wielkopolski

hotel, restauracja, centrum konferencyjne

Szczypta Smaku

Ostrów Wielkopolski

Posiadamy kameralna salę do 30 osób w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Idealnie sprawdzamy się na małe przyjęcia w gronie najbliższych. Organizujemy kompleksowo przyjęcia Komunijne, Wesela, Chrzciny , Stypy oraz przyjęcia indywidualne, spotkania biznesowe jak i również szkolenia. Obsługujemy również przyjęcia na salach zewnętrznych i w plenerze do 300 osób.

Senator Restauracja & Pub

Ostrów Wielkopolski

Przytulna restauracja z retro akcentem w kameralnej okolicy Ostrowa Wielkopolskiego. Urozmaicone menu, życzliwa obsługa i eleganckie wnętrza, klimatycznie urządzona sala bilardowa. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, spotkania firmowe i kinderbale.

Zamek Gutów

Ostrów Wielkopolski

Zamek Gutów to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych zabytkowych obiektów w Wielkopolsce. Ze względu na piękne parkowe otoczenie oraz zabytkową, przestrzeń zamku naszą specjalnością są przyjęcia weselne i imprezy okolicznościowe. Dzięki dyskretnemu personelowi, niezawodnemu serwisowi oraz dopracowanemu staropolskiemu menu, każdy Klient będzie mógł cieszyć się obecnością najbliższych.

HOTEL RESTAURACJA BOROWIANKA

Ostrów Wielkopolski

restauracja, hotel, sala bankietowa, karczma, aktywnie, centrum konferencyjne

Hotel Komeda

Ostrów Wielkopolski

hotel, restauracja, sala bankietowa, centrum konferencyjne, catering

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.