Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują komunię

W Trójmieście i okolicach klienci najczęściej organizują komunie w miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda, Wejherowo, Rumia

RESTAURACJA "U BABUNI"

Gdańsk

Restauracja

Karczma Trzy Dęby

Gdańsk, Osowa

Sala Bankietowa

Restauracja Filharmonia

Gdańsk

Restauracja w wyjątkowej lokalizacji, w budynku którego historia sięga XIX wieku, nad Motławą, na wyspie Ołowianka z widokiem na Długie Pobrzeże. A w autorskim menu goście znajdą smaki kuchni międzynarodowej.

Barbados

Gdańsk

restauracja, pub

Restauracja Cała Naprzód

Gdańsk

Restauracja znajduje się w Ośrodku Kultury Morskiej przy Długim Pobrzeżu, a z jej tarasu rozpościera się fantastyczny widok na Wyspę Spichrzów oraz przystań jachtową. Idealne miejsce dla amatorów kuchni nadmorskiej.

BLIŻEJ

Gdynia, Śródmieście

Lokal, w którym skosztujecie kuchni świata. Odpowiednie miejsce na popłudniowe spotkanie ze znajomymi i organizację większej imprezy.

Restauracja Nowy Świat

Sopot, Dolny Sopot

Lokal znajduje się w centralnym punkcie Sopotu i oferuje menu oparte na sezonowych, świeżych i lokalnych składnikach. Do dyspozycji gości pozostaje także letni taras. Przystanek obowiązkowy dla osób szukających koktajlowych wrażeń

Meridian Molo

Sopot, Dolny Sopot

Restauracja znajduje się na końcu drewnianego zabytkowego molo, skąd można podziwiać morskie widoki na Zatokę Gdańską. Czynna przez cały rok. Restauracja organizuje imprezy okolicznościowe i oferuje dania z całego świata.

Petit Paris

Sopot, Dolny Sopot

Francuska restauracja w pobliżu sopockiej plaży i nieopodal molo. Klimatyczne miejsce z wyborem dań kuchni francuskiej, polskiej oraz śródziemnomorskiej.

Oczekiwania klientów

Zobacz zapytania osób, które niedawno szukały lokalu na komunię w Trójmieście

Przyjęcie komunijne w restauracji w Rumi

preferowane miejsce: restauracja, sala w hotelu

liczba gości: 26 dorosłych, 6 dzieci

menu: obiad, przekąski np. sałatki, tort, napoje

dodatkowe oczekiwania: Zależy nam na lokalu bądź sali na wyłączność oraz na ogródku lub kąciku zabaw, by dzieci mogły się pobawić. Na obiad chcielibyśmy coś z kuchni regionalnej, potem różne przekąski jak sałatki, pieczywo, wędliny. Chcielibyśmy, by lokal zapewnił tort komunijny, dwa ciasta i owoce oraz ciepłe i zimne napoje. Sala i stół powinny być przystrojone na biało, ze świeżymi kwiatami i świeczkami.


120 zł za osobę średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.