Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują obiady weselne

W Łodzi pary najczęściej organizują obiady weselne w dzielnicy Śródmieście

Bierhalle Esplanada

Łódź, Śródmieście

Restauracja

Restauracja Polskie Smaki

Łódź, Widzew

Wystrój restauracji nawiązuje do nastrojowych wnętrz kojarzonych z ciepłem rodzinnego ogniska, dzięki czemu lokal sprawdza się zarówno w przypadku kameralnych spotkań w gronie najbliższych, jak i przyjęć w szerszym gronie.

Restauracja Spatif

Łódź, Śródmieście

Restauracja mieszcząca się w zabytkowych wnętrzach ma do dyspozycji gości pięć sal w stylu secesyjnym. Oferuje 130 miejsc przy stołach zasiadanych oraz 180 miejsc przy stołach szwedzkich.

Restauracja Nowa Łódź

Łódź, Widzew

Restauracja w bardzo dobrej lokalizacji oferuje zarówno dania inspirowane kuchnią polską, jak i międzynarodową. Organizuje uroczystości w rodzinnym gronie, eleganckie kolacje, imprezy firmowe oraz spotkania biznesowe.

Piotrkowska Klub 97

Łódź, Śródmieście

Połączenie w stylu retro restauracji, pubu, klubu muzycznego i niezwykle oryginalnych sal jadalnych. Do dyspozycji gości również dwupiętrowy, przeszklony, dostępny przez cały rok ogródek.

Ciągoty i Tęsknoty

Łódź, Bałuty

Klimatyczny lokal, który dzięki przytulnym wnętrzom i smacznemu menu pozostawia u gości pozytywne wrażenia.

RESTAURACJA "OGIEŃ"

Łódź, Polesie

Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Organizuje przyjęcia rodzinne oraz imprezy okolicznościowe, a także konferencje biznesowe.

Restauracja SAFFRON

Łódź, Polesie

Centrum konferencyjno-bankietowe odpowiednie zarówno na kameralne uroczystości rodzinne, jak również eleganckie przyjęcia weselne. Idealne miejsce na organizację imprez firmowych.

MHOTEL***

Łódź, Bałuty

Komfortowy i nowoczesny obiekt konferencyjno-hotelowy położony na przedmieściach Łodzi. Doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych, konferencji, bankietów i szkoleń.

Oczekiwania klientów

Zobacz zapytania innych osób, które szukały niedawno lokalu na obiad weselny w Łodzi

Obiad weselny w restauracji w Łodzi

preferowane miejsce: restauracja, hotel

liczba gości: 20 osób + 3 dzieci

czas trwania: 16:00 - 23:00

preferowany rodzaj kuchni: polska

menu: obiad dwudaniowy, wybór ciast, sałatki. Alkohol i tort we własnym zakresie.

dodatkowe oczekiwania: Szukamy lokalu lub sali do wynajęcia na wyłączność z parkietem do tańca. Chcemy zorganizować obiad wyłącznie dla najbliższej rodziny, dlatego zależy nam na poczuciu prywatności. Stół powinien być przyozdobiony w biały obrus, kwiaty, świece. Chcielibyśmy, by lokal zapewnił nam obiad, ciasta i przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Przyda się przewijak oraz krzesełko do karmienia dzieci.


od 120 zł za osobę średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Pytania i odpowiedzi

Ile zapłacicie za organizację obiadu weselnego w Łodzi?

Obecnie wiele par, aby ograniczyć wysokie koszty związane z organizacją wesela, rezygnuje z całonocnego przyjęcia i decyduje się zaprosić swoich gości na obiad ślubny. Jako że para młoda podczas przygotowań do uroczystego obiadu najczęściej staje przed podobnymi wyzwaniami jak w przypadku organizacji wesela, to łódzkie restauracje, hotele czy sale bankietowe wyspecjalizowane w organizacji tradycyjnych przyjęć weselnych, równie chętnie podejmują się organizacji obiadów ślubnych.

Zazwyczaj koszt obiadu weselnego wynosi od 120 zł od osoby i nie przekracza granicy 200 zł od talerzyka. Jednak zdarzają się też takie lokale, w których pary będą musiały liczyć się z wyższą ceną - a wynika to przede wszystkim z liczby serwowanych dań ciepłych, wyboru przekąsek, dostępności alkoholu w ramach wybranego menu czy wystroju sali. Zasada jest prosta - im bardziej różnorodne menu zaoferuje lokal, a w mniejszym stopniu ciężar organizacji związany z dekoracją czy oprawą muzyczną będzie spoczywał na młodej parze, tym też wyższa będzie końcowa cena organizacji przyjęcia.

O czym każda młoda para powinna pamiętać?

Przygotowania związane z organizacją obiadu ślubnego często są podobnie czasochłonne, jak w przypadku organizacji wesela. Na przyjęciu nie powinno zabraknąć fotografa lub kamerzysty ani muzyki - choć pary najczęściej decydują się na podkład muzyczny z płyt.

Niektóre z par nie chcą rezygnować z wynajęcia zespołu bądź DJ’a, a czasami dodatkowo wolą skorzystać z obsługi profesjonalnej agencji audiowizualnej. W odpowiedzi na tak różnorodne potrzeby część lokali jest gotowa zaoferować swoją pomoc - niektóre z nich dysponują bazą kontaktów do firm obsługujących uroczystości ślubne i chętnie służą radą przy podejmowaniu kluczowych decyzji.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.