Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Obiekty, które chętnie organizują wyjazdy integracyjne

W Radomiu i okolicach firmy najczęściej organizują wyjazdy integracyjne do okolicznych hoteli

Riviera Resort

Olszewnica Nowa

Hotel Riviera pod Warszawą, który znajduje się na skraju lasu, wśród pięknej zieleni zaprasza na wypoczynek. W okolicy znajduje się Legionowo, Serock, Zegrze i Modlin, do Warszawy 20 km. To doskonałe miejsce dla gości indywidualnych, biznesowych i grup turystycznych. Posiadamy 46 pokoi oraz 2 sale bankietowo-konferencyjne. Na miejscu działa Restauracja Oranżeria.

Hotel Czerniewski

Warszawa, Włochy

Nowoczesny obiekt łączący 44 pokoje z prywatnymi łazienkami oraz sale konferencyjne i bankietowe o łącznej powierzchni 550 metrów kwadratowych | 44 miejsca parkingowe | Sala restauracyjna o powierzchni 250 m2 | Ogrodzony, zadaszony i wyłożony kostką taras o powierzchni 130 metrów kwadratowych

Nutri Catering & Events

Warszawa, Ochota

Catering & organizacja eventów w jednym z naszych lokali w samym centrum Warszawy lub we wskazanym przez klienta miejscu.

Hotel Mazovia

Nowy Dwór Mazowiecki

Hotel

Ibis Kitchen Ostrobramska

Warszawa, Praga-Południe

Restauracja Ibis Kitchen Ostrobramska jest doskonałym miejscem na przyjęcia okolicznościowe takie jak spotkania biznesowe i uroczystości rodzinne, urodziny, chrzciny, komunie, konsolacje. Gwarantujemy indywidualne, elastyczne podejście do każdego gościa, przepyszne jedzenie i profesjonalizm w organizacji oraz miłą i fachową obsługę.

Instytut Sztuki Kulinarnej

Warszawa, Mokotów

Kreatywna przestrzeń mieszcząca w sobie 4 sale oraz miejski ogród. Każda z sal to inaczej zaprojektowane Studio, które może spełniać wiele ról. Sale są w pełni wyposażone kulinarnie i nadają się do gotowania, przygotowania szkoleń, kręcenia reklam, planów zdjęciowych. Sprawdzają się podczas wszelakich eventów – imprez integracyjnych, konferencji, śniadań prasowych, przestrzeni coworkingowych.

Gmoodsball | Cała Polska

Warszawa

Spróbuj jednej z naszych szalonych atrakcji w najbardziej zwariowanym mobilnym centrum eventowym w Polsce! Bubble football, Mobile Axe Throwing, Alko + Narko football, Shockfootball, Snookball, UV Football.

Pałac Zegrzyński

Zegrze

Restauracja & hotel

Hotel Arkadia Royal

Warszawa, Wawer

Arkadia Royal to hotel położony w Warszawie w pięknym ogrodzie, a zarazem bezpośrednio przy głównej ulicy Czecha w jednej z piękniejszych części stolicy - Aninie, przy trasie na Terespol-Lublin. W Arkadii Royal znajduje się też pięć sal konferencyjnych, profesjonalnie wyposażonych. Dostępny jest parking podziemny i naziemny a cały obiekt jest klimatyzowany.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.