Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Obiekty, które chętnie organizują wyjazdy integracyjne

W Warszawie i okolicach firmy najczęściej organizują wyjazdy integracyjne w: Wawer, Praga Północ

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRS "SCh"

Warszawa, Wawer

centrum szkoleniowe

Medincus Active

Kajetany

restauracja, hotel

U Georgea Restauracja i Hotel

Piaseczno

hotel

Animar

Warszawa, Rembertów

hotel

American House Puławska

Warszawa, Ursynów

hotel

Bella Vista

Warszawa, Wesoła

hotel

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno

Piaseczno

hotel

Hotel Restauracja LA-MUSICA

Piaseczno

hotel

Jupiter

Warszawa, Śródmieście

ośrodek szkoleniowy

Oczekiwania klientów

Zobacz zapytania innych osób, które szukały niedawno obiektu na wyjazd integracyjny w Warszawie i okolicach

Wyjazd integracyjny blisko natury koło Warszawy

preferowane miejsce: pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne

liczba gości: 25 osób

szczegóły: Podczas wyjazdu integracyjnego zależy mi na organizacji szkolenia dla moich pracowników i team-buildingu. Proszę o zapewnienie sali konferencyjnej wyposażonej w rzutnik, sprzęt nagłaśniający oraz flip-chart. W czasie wolnym po warsztatach grupa będzie chciała skorzystać z dodatkowych atrakcji na świeżym powietrzu np. paintball lub jazda konna. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje.

wymagane posiłki: pełne wyżywienie - śniadanie, obiad i kolacja

liczba noclegów: 1 (jeden) nocleg


300 zł za osobę średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Integracja dla 250 osób na weekend

preferowane miejsce: hotel

liczba gości: 250 osób

dodatkowe oczekiwania: Poza zakwaterowaniem i wyżywieniem w hotelu szukamy miejsca, w którym będziemy mogli się zrelaksować - mile widziana strefa spa z basenem i sauną oraz siłownia. Jesteśmy zainteresowani też odpoczynkiem blisko natury, najchętniej w otoczeniu lasu. Zależy nam na integracji firmowej podczas której moglibyśmy wspólnie skorzystać z takich atrakcji jak gokart, laser tag albo warsztaty kulinarne.

catering: trzy posiłki w ciągu dnia

czas trwania: weekendowo, dwa dni z jednym noclegiem


200 zł za osobę, dodatkowe atrakcyjne płatne po oddzielnej wycenie średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Pytania i odpowiedzi

Jak zorganizować event inny niż wszystkie? Pora na wyjazd integracyjny!

Pracownicy warszawskich firmy lubią wspólne nieformalne wyjścia po pracy i chcą w nich uczestniczyć. Z perspektywy pracodawcy takie firmowe spotkania integracyjne pozwalają ludziom, którzy często spędzają ze sobą codziennie wiele godzin, poznać się od mniej oficjalnej strony, co sprzyja budowaniu przyjaznej atmosfery w pracy.

Jednym z ciekawych pomysłów na imprezę firmową jest wyjazd integracyjny. Zamiast tradycyjnego popołudniowego wyjścia do pubu, klubu czy restauracji w stolicy, warto zaskoczyć swój zespół i zorganizować dłuższe spotkanie pod Warszawą.

Wyjazd integracyjny w okolicach Warszawy - pomysły

Hotele, pensjonaty i restauracje niedaleko Warszawy mają szeroką ofertę dla firm na organizację imprez integracyjnych. Zarówno korporacje jak i niewielkie firmy rodzinne otrzymają wiele propozycji i pomysłów na to jak zorganizować spotkanie firmowe. Niezaprzeczalnym atutem takiego wyjazdu integracyjnego jest nie tylko oderwanie się od miejskiego zgiełku i możliwość relaksu w otoczeniu lasu czy wody, ale także bogaty wybór atrakcji. Hotele blisko Warszawy często specjalizują się w organizacji eventów firmowych i podchodzą do nich kompleksowo - są gotowe, aby zapewnić na miejscu wszystkie potrzebne usługi, od zakwaterowania, poprzez wyżywienie, szkolenie, aktywny wypoczynek i relaks. Propozycje na wspólne spędzenie czasu wolnego mają spełnić zarówno oczekiwania pracodawcy, jak i pracowników.

Impreza integracyjna w atmosferze pikniku

Tereny zielone i otoczenie lasu zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Szczególnie w sezonie letnim podwarszawskie hotele i pensjonaty oferują w ramach imprez integracyjnych takie atrakcje jak organizacja pikniku czy grilla. Obiekty położone nad rzeką czy zalewem często zapewniają też dostęp do plaży, co daje jeszcze więcej możliwości relaksu przy uspokajającym szumie wody.

Wieczorem, już po zachodzie słońca nadchodzi najczęściej czas na zabawę i taniec. Dużą popularnością na firmowych imprezach cieszą się dyskoteki i występy gwiazd - zarówno konferansjerów, których zadaniem jest rozbawienie publiczności do łez, jak i znanych oraz lubianych piosenkarzy.

Integracja na sportowo

Na spotkaniach integracyjnych dobrze sprawdzają się różne aktywności sportowe - te bardziej tradycyjne jak zajęcia fitness czy tenis oraz bardziej nowoczesne jak np. zorbing. Większość hoteli ma w swojej ofercie rozbudowane zaplecze sportowe, często również ze sprzętem wodnym, a także strefę spa z sauną i jacuzzi, która pozwala na odpoczynek po wysiłku fizycznym.

Team building i szkolenia motywacyjne

Zazwyczaj najważniejszym celem każdej imprezy integracyjnej, przynajmniej z punktu widzenia pracodawcy, jest stworzenie poczucia przynależności do jednej grupy i zbudowanie zgranego zespołu. W realizacji tego planu pomóc może wyjazd integracyjny, podczas którego najważniejszymi punktami programu będą gry zespołowe - takie jak siatkówka, paintball czy lasertag (paintball laserowy),a od strony teoretycznej szkolenia motywacyjne i doskonalenie miękkich umiejętności.

O czym pamiętać organizując wyjazd integracyjny?

Podobnie jak w przypadku każdej imprezy integracyjnej przy organizacji wyjazdu na dwa-trzy dni poza Warszawę należy określić liczbę pracowników, wybrać odpowiednią datę oraz miejsce. Warto na bieżąco konsultować się w tych kwestiach ze swoim zespołem, żeby z wyprzedzeniem wiedzieć czy organizujemy wyjazd integracyjny dla 5, 20 czy 50 osób. Od liczby chętnych zależy wybór atrakcji - gry zespołowe najczęściej wymagają udziału kilkunastu osób, z kolei organizacja warsztatów motywacyjnych dla kilkudziesięcioosobowej grupy w zbyt ciasnej sali nie zmotywuje naszych pracowników tak, jakbyśmy sobie tego życzyli.

Niemałe znaczenie mają aspekty praktyczne, związane z rozliczeniem wyjazdu integracyjnego - najlepiej zawczasu poinformować o evencie i planowanych atrakcjach dział odpowiedzialny za księgowość. Lista zaproszonych gości wpływa na to, w jaki sposób rozliczane będą poniesione koszty, dlatego już na etapie wstępnych przygotowań trzeba zastanowić się, czy w imprezie integracyjnej udział biorą wyłącznie pracownicy, a może także członkowie rodzin?

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.