Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Obiekty, które chętnie organizują wyjazdy integracyjne

W Warszawie i okolicach firmy najczęściej organizują wyjazdy integracyjne w: Wawer, Praga Północ

Riviera Resort

Olszewnica Nowa

Hotel Riviera pod Warszawą, który znajduje się na skraju lasu, wśród pięknej zieleni zaprasza na wypoczynek. W okolicy znajduje się Legionowo, Serock, Zegrze i Modlin, do Warszawy 20 km. To doskonałe miejsce dla gości indywidualnych, biznesowych i grup turystycznych. Posiadamy 46 pokoi oraz 2 sale bankietowo-konferencyjne. Na miejscu działa Restauracja Oranżeria.

Hotel Czerniewski

Warszawa, Włochy

Nowoczesny obiekt łączący 44 pokoje z prywatnymi łazienkami oraz sale konferencyjne i bankietowe o łącznej powierzchni 550 metrów kwadratowych | 44 miejsca parkingowe | Sala restauracyjna o powierzchni 250 m2 | Ogrodzony, zadaszony i wyłożony kostką taras o powierzchni 130 metrów kwadratowych

Hotel Mazovia

Nowy Dwór Mazowiecki

Hotel

Gmoodsball | Cała Polska

Warszawa

Spróbuj jednej z naszych szalonych atrakcji w najbardziej zwariowanym mobilnym centrum eventowym w Polsce! Bubble football, Mobile Axe Throwing, Alko + Narko football, Shockfootball, Snookball, UV Football.

Pałac Zegrzyński

Zegrze

Restauracja & hotel

Hotel Gromada

Warszawa, Śródmieście

hotel

Hotel Arkadia Royal

Warszawa, Wawer

Arkadia Royal to hotel położony w Warszawie w pięknym ogrodzie, a zarazem bezpośrednio przy głównej ulicy Czecha w jednej z piękniejszych części stolicy - Aninie, przy trasie na Terespol-Lublin. W Arkadii Royal znajduje się też pięć sal konferencyjnych, profesjonalnie wyposażonych. Dostępny jest parking podziemny i naziemny a cały obiekt jest klimatyzowany.

Hotel Witkowski

Warszawa, Włochy

Tu zorganizujesz zarówno przyjęcie weselne, komunię lub chrzciny, jak i konferencję biznesową. Hotel Witkowski zlokalizowany jest zaledwie 5 minut drogi od międzynarodowego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina i 10 minut jazdy samochodem od Centrum Warszawy. Dogodne położenie tuż obok trasy E77 daje komfort podróżowania w kierunkach Krakowa, Katowic, Łodzi i Wrocławia.

Gaja Hotel & Restauracja

Warszawa, Bemowo

Hotel Gaja oferuje 39 wygodnych, utrzymanych w ciepłej kolorystyce pokoi | Restauracja pomieści 100 osób | Na życzenie gości jest możliwa dekoracja sali, pokrowce na krzesła, przystrojenie stołów kwiatami | Zielony ogródek, po którym najmłodsi goście mogą swobodnie pobiegać

Oczekiwania klientów

Zobacz zapytania innych osób, które szukały niedawno obiektu na wyjazd integracyjny w Warszawie i okolicach

Wyjazd integracyjny blisko natury koło Warszawy

preferowane miejsce: pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne

liczba gości: 25 osób

szczegóły: Podczas wyjazdu integracyjnego zależy mi na organizacji szkolenia dla moich pracowników i team-buildingu. Proszę o zapewnienie sali konferencyjnej wyposażonej w rzutnik, sprzęt nagłaśniający oraz flip-chart. W czasie wolnym po warsztatach grupa będzie chciała skorzystać z dodatkowych atrakcji na świeżym powietrzu np. paintball lub jazda konna. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje.

wymagane posiłki: pełne wyżywienie - śniadanie, obiad i kolacja

liczba noclegów: 1 (jeden) nocleg


300 zł za osobę średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Integracja dla 250 osób na weekend

preferowane miejsce: hotel

liczba gości: 250 osób

dodatkowe oczekiwania: Poza zakwaterowaniem i wyżywieniem w hotelu szukamy miejsca, w którym będziemy mogli się zrelaksować - mile widziana strefa spa z basenem i sauną oraz siłownia. Jesteśmy zainteresowani też odpoczynkiem blisko natury, najchętniej w otoczeniu lasu. Zależy nam na integracji firmowej podczas której moglibyśmy wspólnie skorzystać z takich atrakcji jak gokart, laser tag albo warsztaty kulinarne.

catering: trzy posiłki w ciągu dnia

czas trwania: weekendowo, dwa dni z jednym noclegiem


200 zł za osobę, dodatkowe atrakcyjne płatne po oddzielnej wycenie średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Pytania i odpowiedzi

Jak zorganizować event inny niż wszystkie? Pora na wyjazd integracyjny!

Pracownicy warszawskich firmy lubią wspólne nieformalne wyjścia po pracy i chcą w nich uczestniczyć. Z perspektywy pracodawcy takie firmowe spotkania integracyjne pozwalają ludziom, którzy często spędzają ze sobą codziennie wiele godzin, poznać się od mniej oficjalnej strony, co sprzyja budowaniu przyjaznej atmosfery w pracy.

Jednym z ciekawych pomysłów na imprezę firmową jest wyjazd integracyjny. Zamiast tradycyjnego popołudniowego wyjścia do pubu, klubu czy restauracji w stolicy, warto zaskoczyć swój zespół i zorganizować dłuższe spotkanie pod Warszawą.

Wyjazd integracyjny w okolicach Warszawy - pomysły

Hotele, pensjonaty i restauracje niedaleko Warszawy mają szeroką ofertę dla firm na organizację imprez integracyjnych. Zarówno korporacje jak i niewielkie firmy rodzinne otrzymają wiele propozycji i pomysłów na to jak zorganizować spotkanie firmowe. Niezaprzeczalnym atutem takiego wyjazdu integracyjnego jest nie tylko oderwanie się od miejskiego zgiełku i możliwość relaksu w otoczeniu lasu czy wody, ale także bogaty wybór atrakcji. Hotele blisko Warszawy często specjalizują się w organizacji eventów firmowych i podchodzą do nich kompleksowo - są gotowe, aby zapewnić na miejscu wszystkie potrzebne usługi, od zakwaterowania, poprzez wyżywienie, szkolenie, aktywny wypoczynek i relaks. Propozycje na wspólne spędzenie czasu wolnego mają spełnić zarówno oczekiwania pracodawcy, jak i pracowników.

Impreza integracyjna w atmosferze pikniku

Tereny zielone i otoczenie lasu zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Szczególnie w sezonie letnim podwarszawskie hotele i pensjonaty oferują w ramach imprez integracyjnych takie atrakcje jak organizacja pikniku czy grilla. Obiekty położone nad rzeką czy zalewem często zapewniają też dostęp do plaży, co daje jeszcze więcej możliwości relaksu przy uspokajającym szumie wody.

Wieczorem, już po zachodzie słońca nadchodzi najczęściej czas na zabawę i taniec. Dużą popularnością na firmowych imprezach cieszą się dyskoteki i występy gwiazd - zarówno konferansjerów, których zadaniem jest rozbawienie publiczności do łez, jak i znanych oraz lubianych piosenkarzy.

Integracja na sportowo

Na spotkaniach integracyjnych dobrze sprawdzają się różne aktywności sportowe - te bardziej tradycyjne jak zajęcia fitness czy tenis oraz bardziej nowoczesne jak np. zorbing. Większość hoteli ma w swojej ofercie rozbudowane zaplecze sportowe, często również ze sprzętem wodnym, a także strefę spa z sauną i jacuzzi, która pozwala na odpoczynek po wysiłku fizycznym.

Team building i szkolenia motywacyjne

Zazwyczaj najważniejszym celem każdej imprezy integracyjnej, przynajmniej z punktu widzenia pracodawcy, jest stworzenie poczucia przynależności do jednej grupy i zbudowanie zgranego zespołu. W realizacji tego planu pomóc może wyjazd integracyjny, podczas którego najważniejszymi punktami programu będą gry zespołowe - takie jak siatkówka, paintball czy lasertag (paintball laserowy),a od strony teoretycznej szkolenia motywacyjne i doskonalenie miękkich umiejętności.

O czym pamiętać organizując wyjazd integracyjny?

Podobnie jak w przypadku każdej imprezy integracyjnej przy organizacji wyjazdu na dwa-trzy dni poza Warszawę należy określić liczbę pracowników, wybrać odpowiednią datę oraz miejsce. Warto na bieżąco konsultować się w tych kwestiach ze swoim zespołem, żeby z wyprzedzeniem wiedzieć czy organizujemy wyjazd integracyjny dla 5, 20 czy 50 osób. Od liczby chętnych zależy wybór atrakcji - gry zespołowe najczęściej wymagają udziału kilkunastu osób, z kolei organizacja warsztatów motywacyjnych dla kilkudziesięcioosobowej grupy w zbyt ciasnej sali nie zmotywuje naszych pracowników tak, jakbyśmy sobie tego życzyli.

Niemałe znaczenie mają aspekty praktyczne, związane z rozliczeniem wyjazdu integracyjnego - najlepiej zawczasu poinformować o evencie i planowanych atrakcjach dział odpowiedzialny za księgowość. Lista zaproszonych gości wpływa na to, w jaki sposób rozliczane będą poniesione koszty, dlatego już na etapie wstępnych przygotowań trzeba zastanowić się, czy w imprezie integracyjnej udział biorą wyłącznie pracownicy, a może także członkowie rodzin?

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.