Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie przygotują catering

W Warszawie osoby najczęściej zamawiają catering w dzielnicach: Śródmieście, Praga, Ochota, Mokotów, Włochy

Vilanova

Warszawa, Wilanów

Restauracja na Wilanowie

Kuchnia Otwarta

Warszawa, Wilanów

Restauracja z sezonową polską kuchnią, przystępne ceny, strefa zabaw dla dzieci, przestrzeń do organizacji imprez okolicznościowych

Videlec

Warszawa, Ochota

Restauracja

CieKawa Cafe

Warszawa, Bemowo

CieKawe miejsce na Bemowie, gdzie zapach wypieków i aromat kawy unoszący się w powietrzu zapewnia przytulną, familijną atmosferę. W lato otwierany jest także ogródek z leżakami. W przyjemnej atmosferze można zorganizować coś dla młodszych oraz starszych klientów.

Wiesz co zjesz

Warszawa, Śródmieście

Tradycyjne polskie smaki z nutą kuchni śródziemnomorskiej, potrawy wyłącznie z naturalnych składników

Amber Room

Warszawa, Śródmieście

Restauracja w zabytkowym Pałacu Sobańskich | jako jedyna Restauracja w Polsce została wyróżniona czterema sztućcami w przewodniku Michelin | ogródek, kącik dla dzieci

Przystanek Koło

Warszawa, Wola

Restauracja polska ze sprawdzonym menu na imprezy okolicznościowe. Niewygórowane ceny i dobra atmosfera.

Karczma Soplicowo

Warszawa, Wola

restauracja

Literatka

Warszawa, Śródmieście

Restauracja na Starym Mieście | organizuje przyjęcia rodzinne, spotkania biznesowe | muzyka na żywo, animatorka do dzieci, miejsce do tańca

Oczekiwania klientów

Zobacz zapytania innych osób, które szukały niedawno oferty na catering w Warszawie

Impreza firmowa - bankiet z cateringiem

liczba gości: 250 osób

szczegóły: Oczekuję, że podczas spotkania integracyjnego firma cateringowa zapewni zarówno obsługę kelnerską, jak i barmańską. Zastawa powinna być porcelanowa, natomiast szklanki i kieliszki ze szkła.

dodatkowe usługi: pełna obsługa, ustawienie stołów wraz z nakryciami

sposób podania: bufety samoobsługowe oraz dania serwowane przez obsługę przy bufetach

menu: zimne i ciepłe przekąski, dania ciepłe, desery, owoce, napoje zimne i ciepłe

kuchnia: polska, śródziemnomorska


120 zł za osobę średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Chrzciny - catering w restauracji

liczba osób: 40 osób

dodatkowe oczekiwania: Szukam restauracji, która może zorganizować przyjęcie z okazji chrztu - zapewni katering oraz salę na wyłączność. Potrzebujemy obsługi kelnerskiej podczas całej uroczystości.

sposób podania dań: serwowane przez kelnerów

catering: przekąski na zimno oraz na ciepło, danie gorące, słodki poczęstunek, owoce, napoje


150 zł od osoby średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Pytania i odpowiedzi

Dobry catering sprawdzi się na każdej imprezie

Zebranie pomysłów na oryginalne potrawy, którymi można zaskoczyć rodzinę czy znajomych, lista zakupów, wyprawy do supermarketów, warzywniaków, sklepów mięsnych, a na koniec wiele godzin spędzonych w kuchni - jeszcze do niedawna tak wyglądały kolejne etapy przygotowań do imprezy rodzinnej. I o ile dla firm przygotowujących się do organizacji konferencji lub świątecznego spotkania integracyjnego skorzystanie z oferty cateringowej zawsze wydawało się czymś naturalnym, to w przypadku przyjęć w gronie rodzinnym już niekoniecznie.

Obecnie nie powinno już nikogo dziwić zamówienie kateringu na ważne rodzinne uroczystości, takie jak chrzciny, komunia albo wesele. Dzisiaj także coraz więcej osób decyduje się skorzystać z usług profesjonalnej firmy cateringowej przy organizacji bardziej kameralnych rodzinnych uroczystości, np. wigilii, urodzin czy śniadania wielkanocnego.

Catering do domu, na grilla w plenerze, a może dla firmy?

Catering wydaje się idealnym rozwiązaniem na różnego rodzaju imprezy - dla tych, którzy szukają pomysłu na organizację “domówki” w Warszawie lub spotkania w gronie znajomych w plenerze na przedmieściach. Właściwie nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wybór miejsca. Można zdecydować się na zrobienie przyjęcia u siebie w domu, w wynajętej sali, a nawet na łonie natury. Firmy cateringowe dostosują ofertę do oczekiwań - mogą zapewnić pełną obsługę imprezy bądź dostarczyć tylko niektóre z dań.

Jeśli szukamy oferty z cateringiem na urodziny, które odbędą się w domu, to najprawdopodobniej będziemy zainteresowani zamówieniem jedynie kilku przystawek i dań ciepłych, a o całą resztę zatroszczymy się sami. Natomiast jeśli jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie spotkania firmowego, to najczęściej spodziewamy się, że w ramach zamówionego cateringu otrzymamy nie tylko wybór dań i napojów, ale także całość wyposażenia niezbędnego do organizacji imprezy - stoły wraz z nakryciem czy obsługę kelnerską.

Ważne jest dlatego, aby już na etapie szukania firmy cateringowej b>doprecyzować nie tylko menu, ale też zaznaczyć na jakiego rodzaju imprezie nam zależy i czy oczekujemy obsługi kompleksowej, czy raczej wolimy, aby firma dostarczyła jedynie kilka potraw.

Jakie są koszty cateringu w Warszawie?

Warto podkreślić, że zamówienie cateringu wcale nie musi oznaczać wysokich kosztów. Tym bardziej w Warszawie, gdzie konkurencja na rynku usług cateringowych jest duża i znaleźć można oferty w atrakcyjnych cenach. Warszawskie lokale i firmy cateringowe liczą zazwyczaj od 120 zł do 150 zł od osoby za organizację kilkugodzinej imprezy firmowej lub rodzinnej - przy wyborze spośród kliku przekąsek i dań ciepłych, deserów oraz napojów oraz przy zapewnieniu zastawy stołowej i obsługi kelnerskiej.

Na pewno im bardziej kompleksowa obsługa przyjęcia, tym wyższa będzie cena usługi. Natomiast na tanią ofertę możemy liczyć, jeśli zdecydujemy się na ograniczoną liczbę dań oraz zrezygnujemy z zastawy czy nakrycia stołów i zapewnimy je we własnym zakresie.

Pamiętajmy, że czas poświęcony na przygotowanie imprezy również ma swoją cenę - zamawiając catering, zaoszczędzimy sobie wysiłku i czasu spędzonego na przygotowaniu potraw, a w zamian zyskujemy chwile spędzone z rodziną albo poświęcone rozwijaniu własnych pasji.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.