Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie przygotują catering

W Warszawie osoby najczęściej zamawiają catering w dzielnicach: Śródmieście, Praga, Ochota, Mokotów, Włochy

Wiesz co zjesz

Warszawa, Śródmieście

Tradycyjne polskie smaki z nutą kuchni śródziemnomorskiej, potrawy wyłącznie z naturalnych składników

Amber Room

Warszawa, Śródmieście

Restauracja w zabytkowym Pałacu Sobańskich | jako jedyna Restauracja w Polsce została wyróżniona czterema sztućcami w przewodniku Michelin | ogródek, kącik dla dzieci

Literatka

Warszawa, Śródmieście

Restauracja na Starym Mieście | organizuje przyjęcia rodzinne, spotkania biznesowe | muzyka na żywo, animatorka do dzieci, miejsce do tańca

Restauracja Boruta

Warszawa, Śródmieście

restauracja

Restauracja Karuzela Smaku

Warszawa, Bielany

restauracja

Spin City

Warszawa, Bemowo

centrum rozrywki

San Lorenzo

Warszawa, Śródmieście

restauracja

La Strada [Warszawa]

Warszawa, Żoliborz

restauracja

Bel Paese

Warszawa, Wilanów

Restauracja & pizzeria

Oczekiwania klientów

Zobacz zapytania innych osób, które szukały niedawno oferty na catering w Warszawie

Impreza firmowa - bankiet z cateringiem

liczba gości: 250 osób

szczegóły: Oczekuję, że podczas spotkania integracyjnego firma cateringowa zapewni zarówno obsługę kelnerską, jak i barmańską. Zastawa powinna być porcelanowa, natomiast szklanki i kieliszki ze szkła.

dodatkowe usługi: pełna obsługa, ustawienie stołów wraz z nakryciami

sposób podania: bufety samoobsługowe oraz dania serwowane przez obsługę przy bufetach

menu: zimne i ciepłe przekąski, dania ciepłe, desery, owoce, napoje zimne i ciepłe

kuchnia: polska, śródziemnomorska


120 zł za osobę średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Chrzciny - catering w restauracji

liczba osób: 40 osób

dodatkowe oczekiwania: Szukam restauracji, która może zorganizować przyjęcie z okazji chrztu - zapewni katering oraz salę na wyłączność. Potrzebujemy obsługi kelnerskiej podczas całej uroczystości.

sposób podania dań: serwowane przez kelnerów

catering: przekąski na zimno oraz na ciepło, danie gorące, słodki poczęstunek, owoce, napoje


150 zł od osoby średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Pytania i odpowiedzi

Dobry catering sprawdzi się na każdej imprezie

Zebranie pomysłów na oryginalne potrawy, którymi można zaskoczyć rodzinę czy znajomych, lista zakupów, wyprawy do supermarketów, warzywniaków, sklepów mięsnych, a na koniec wiele godzin spędzonych w kuchni - jeszcze do niedawna tak wyglądały kolejne etapy przygotowań do imprezy rodzinnej. I o ile dla firm przygotowujących się do organizacji konferencji lub świątecznego spotkania integracyjnego skorzystanie z oferty cateringowej zawsze wydawało się czymś naturalnym, to w przypadku przyjęć w gronie rodzinnym już niekoniecznie.

Obecnie nie powinno już nikogo dziwić zamówienie kateringu na ważne rodzinne uroczystości, takie jak chrzciny, komunia albo wesele. Dzisiaj także coraz więcej osób decyduje się skorzystać z usług profesjonalnej firmy cateringowej przy organizacji bardziej kameralnych rodzinnych uroczystości, np. wigilii, urodzin czy śniadania wielkanocnego.

Catering do domu, na grilla w plenerze, a może dla firmy?

Catering wydaje się idealnym rozwiązaniem na różnego rodzaju imprezy - dla tych, którzy szukają pomysłu na organizację “domówki” w Warszawie lub spotkania w gronie znajomych w plenerze na przedmieściach. Właściwie nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wybór miejsca. Można zdecydować się na zrobienie przyjęcia u siebie w domu, w wynajętej sali, a nawet na łonie natury. Firmy cateringowe dostosują ofertę do oczekiwań - mogą zapewnić pełną obsługę imprezy bądź dostarczyć tylko niektóre z dań.

Jeśli szukamy oferty z cateringiem na urodziny, które odbędą się w domu, to najprawdopodobniej będziemy zainteresowani zamówieniem jedynie kilku przystawek i dań ciepłych, a o całą resztę zatroszczymy się sami. Natomiast jeśli jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie spotkania firmowego, to najczęściej spodziewamy się, że w ramach zamówionego cateringu otrzymamy nie tylko wybór dań i napojów, ale także całość wyposażenia niezbędnego do organizacji imprezy - stoły wraz z nakryciem czy obsługę kelnerską.

Ważne jest dlatego, aby już na etapie szukania firmy cateringowej b>doprecyzować nie tylko menu, ale też zaznaczyć na jakiego rodzaju imprezie nam zależy i czy oczekujemy obsługi kompleksowej, czy raczej wolimy, aby firma dostarczyła jedynie kilka potraw.

Jakie są koszty cateringu w Warszawie?

Warto podkreślić, że zamówienie cateringu wcale nie musi oznaczać wysokich kosztów. Tym bardziej w Warszawie, gdzie konkurencja na rynku usług cateringowych jest duża i znaleźć można oferty w atrakcyjnych cenach. Warszawskie lokale i firmy cateringowe liczą zazwyczaj od 120 zł do 150 zł od osoby za organizację kilkugodzinej imprezy firmowej lub rodzinnej - przy wyborze spośród kliku przekąsek i dań ciepłych, deserów oraz napojów oraz przy zapewnieniu zastawy stołowej i obsługi kelnerskiej.

Na pewno im bardziej kompleksowa obsługa przyjęcia, tym wyższa będzie cena usługi. Natomiast na tanią ofertę możemy liczyć, jeśli zdecydujemy się na ograniczoną liczbę dań oraz zrezygnujemy z zastawy czy nakrycia stołów i zapewnimy je we własnym zakresie.

Pamiętajmy, że czas poświęcony na przygotowanie imprezy również ma swoją cenę - zamawiając catering, zaoszczędzimy sobie wysiłku i czasu spędzonego na przygotowaniu potraw, a w zamian zyskujemy chwile spędzone z rodziną albo poświęcone rozwijaniu własnych pasji.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.