Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują imprezy firmowe

Pod Warszawą klienci najczęściej organizują imprezy w miastach: Pruszków, Piastów, Ożarów Mazowiecki

Welcome India

Pruszków, Mokotów

Dania kuchni indyjskiej serwowane przez hinduskich kucharzy z pasją do gotowania. Poczuć ten klimat można poprzez zamówienie cateringu, który jest błyskawicznie realizowany albo zarezerwować stolik dla siebie i bliskich. Cały lokal jest również udostępniany na uroczystości prywatne, a kelnerzy pomagają z doborem menu.

Fabrizio Italian Bar

Pruszków

Kameralna włoska restauracja

Strzelnica U27

Ożarów Mazowiecki

Strzelnica U27, zlokalizowana pod Warszawą, została wybudowana przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i materiałowych. Duża i wygodna sala konferencyjna pozwala na organizację szkoleń, konferencji i imprez w okolicach Warszawy.

Wake Family Brwinów

Brwinów

Wake Family Brwinów to hotel i restauracja. Do dyspozycji są: sala restauracyjna na 100 osób, 3 bary plus dwa bary mobilne, zadaszone tarasy dla 150 osób oraz pięknie położone miejsce przy zadaszonym barze na plaży na namiot eventowy na 150 osób, parking na 150 samochodów. Każdy event może mieć akcent sportowy. Na naszych wyciągach do wakeboardu jesteśmy w stanie obsłużyć 400 osób/dzień!

Karczma Dwa Bażanty

Piastów

Kuchnia staropolska

Gościnna Chata

Piastów

Restauracja od lat doceniana za znakomitą kuchnię, przytulną atmosferę i świetną obsługę. Gościnna Chata ugości i nakarmi wszystkich, zarówno dorosłych jak i dzieci, które mogą skorzystać ze specjalnego menu i świetnie wyposażonego kącika zabaw.

Restauracja Sielska

Pruszków

U Ochmanów

Opacz-Kolonia

U Ochmanów to restauracja, którą cechuje tradycyjna kuchnia i miła atmosfera, będą one idealną oprawą specjalnych okazji. Oferujemy jasną, przestronną i klimatyzowaną salę bankietową z ogrodem, mieszczącą nawet 150 osób. Oprócz imprez okolicznościowych organizujemy również imprezy firmowe i catering.

Hotel & Restauracja Splendor

Babice Nowe

Hotel Splendor zlokalizowany jest w Starych Babicach. Restauracja hotelowa steruje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Lokal jest świetnym miejscem do zorganizowania imprez okolicznościowych takich jak wesele, chrzciny czy komunia - klient ma możliwość wyboru wariantu menu. Hotel idealnie sprawdzi się w organizacji konferencji i szkoleń firmowych.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.