Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Koszalinie młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w dzielnicy Śródmieście

Cascader Park

Koszalin

Park linowy

Koshaolin Paint

Koszalin

Paintball

Biały Koń

Koszalin

Klimatyczna restauracja z pyszną kuchnią polską oraz doświadczoną, profesjonalną obsługą. Kompleksowa organizacja imprez o niezwykłej atmosferze.

Pizzeria UNO

Koszalin

W naszej galaktyce wszystko jest okrągłe, jak nasze kosmiczne placki – znamy się na pizzy lepiej niż mało kto!

Studnia

Koszalin

Restauracja oddalona od miejskiego gwaru pomimo wygodnej lokalizacji w centrum Koszalina. Pyszne jedzenie i kompleksowa obsługa przyjęć okolicznościowych.

Victoria | Koszalin

Koszalin

Hotel z profesjonalnie wyposażoną salą konferencyjną i imprezową mieszczącą do 50 gości oraz 45 miejscami noclegowymi.

HOTELIK GWARDIA

Koszalin

Hotel, pub, sale konferencyjne

MK BOWLING KOSZALIN

Koszalin

Kręgielnia

ORIENT EXPRESS DONER KEBAB

Koszalin

Restauracja, catering, sala imprezowa

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Koszalinie?

Średnia cena jaką trzeba zapłacić za wyprawienie osiemnastki w Koszalinie to minimum 2000 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza do rana z ciepłymi daniami, to w okolicach Starego Miasta ceny zaczynają się od 80 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Koszalinie?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Wymarz sobie swoją idealną osiemnastkę: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w parku linowym lub na kręglach, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Najczęściej wybieraną opcją są imprezy zamknięte w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj definiuje sposób spędzania osiemnastki. Najczęściej będzie potrzebna pomoc rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Źródła, które zawsze pomogą i będą służyć rzetelną radą to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę na koszt wynajmu lub cenę za osobę, zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Odpowiedzialny i przyjemny krok, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć atrakcyjny - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Oczywiście, możesz założyć wygodne dresy, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Koszalinie?

W Koszalinie jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum, ale poza nim można również znaleźć wartościowe lokale.

Niektórzy z młodych mieszkańców Koszalina decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem w którejś z nadmorskich miejscowości.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.