Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Koszalinie młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w dzielnicy Śródmieście

Cascader Park

Koszalin

Park linowy

Koshaolin Paint

Koszalin

Paintball

Club 2CV

Koszalin

Lokal położony w centrum miasta, na terenie Parku Książąt Pomorskich, dzięki czemu zapewnia gościom ciszę i spokój. Klimatyczna restauracja, sala konferencyjna oraz sala bankietowa są idealne na imprezy różnego rodzaju.

Victoria | Koszalin

Koszalin

Hotel z profesjonalnie wyposażoną salą konferencyjną i imprezową mieszczącą do 50 gości oraz 45 miejscami noclegowymi.

Biały Koń

Koszalin

Klimatyczna restauracja z pyszną kuchnią polską oraz doświadczoną, profesjonalną obsługą. Kompleksowa organizacja imprez o niezwykłej atmosferze.

Studnia

Koszalin

Restauracja oddalona od miejskiego gwaru pomimo wygodnej lokalizacji w centrum Koszalina. Pyszne jedzenie i kompleksowa obsługa przyjęć okolicznościowych.

Teatr Variete Muza

Koszalin

Wyjątkowa restauracja o pięknym wystroju i niesamowitej atmosferze. Doskonałe miejsce na eleganckie przyjęcia rodzinne oraz firmowe.

MK BOWLING KOSZALIN

Koszalin

Kręgielnia

ORIENT EXPRESS DONER KEBAB

Koszalin

Restauracja, catering, sala imprezowa

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Koszalinie?

Średnia cena jaką trzeba zapłacić za wyprawienie osiemnastki w Koszalinie to minimum 2000 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza do rana z ciepłymi daniami, to w okolicach Starego Miasta ceny zaczynają się od 80 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Koszalinie?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Wymarz sobie swoją idealną osiemnastkę: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w parku linowym lub na kręglach, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Najczęściej wybieraną opcją są imprezy zamknięte w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj definiuje sposób spędzania osiemnastki. Najczęściej będzie potrzebna pomoc rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Źródła, które zawsze pomogą i będą służyć rzetelną radą to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę na koszt wynajmu lub cenę za osobę, zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Odpowiedzialny i przyjemny krok, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć atrakcyjny - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Oczywiście, możesz założyć wygodne dresy, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Koszalinie?

W Koszalinie jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum, ale poza nim można również znaleźć wartościowe lokale.

Niektórzy z młodych mieszkańców Koszalina decydują się świętować 18. urodziny w plenerze pod miastem w którejś z nadmorskich miejscowości.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.