Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Zamościu młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w dzielnicach: Stare Miasto, blisko domu

Cartway

Zamość

Tor kartingowy

DS Speed

Zamość

Tor kartingowy

Aleje Smaku

Zamość

Restauracja i pizzeria w centrum Zamościa, o nowoczesnym wystroju i przyjaznej atmosferze, z doświadczeniem w organizacji wydarzeń rodzinnych i imprez okolicznościowych.

Dom weselny Ambrozja

Zamość

Uroczy dom weselny i sala bankietowa, która pomieści nawet 300 gości w swoim eleganckim wnętrzu. Idealne miejsce na huczną imprezę taneczną lub oficjalne wydarzenie firmowe.

PRIMA Restauracja

Zamość

Najstarsza pizzeria w Zamościu, restauracja z pysznymi daniami, lokal z klimatem, ogródkiem letnim oraz doskonałą obsługą.

Restauracja OSiR

Zamość

Restauracja i przestronna sala bankietowa, z miejscem na zorganizowanie imprezy tanecznej, pyszna kuchnią i kompleksową organizacją i obsługą, dzięki czemu każda impreza jest udana.

Laser Factory

Zamość

Centrum rozrywki niedaleko starego miasta w Zamościu | do głównych atrakcji lokalu należą laser tag, sala zabaw dla dzieci, bilard oraz stanowiska z goglami VR | świetne miejsce dla dzieci i dorosłych | 3 sale urodzinowe | możliwość organizacji imprez okolicznościowych w kameralnym gronie | świetna atmosfera

Broadway Club & Restaurant

Zamość

Klub i restauracja w centrum Zamościa | 10 minut spacerem do rynku | nowoczesny, dwupoziomowy lokal z bardzo dużą przestrzenią do tańca oraz dwoma barami | kuchnia włoska i amerykańska | możliwość organizacji imprez okolicznościowych | szeroka oferta cateringowa | liczne imprezy tematyczne

Open the Lock | Zamość

Zamość

Escape room niedaleko starego miasta w Zamościu | miejsce dla grup 2-5 osobowych | uczestnicy mają 60-80 minut na wydostanie się z pokoju | możliwość organizacji urodzin dla dzieci | świetna zabawa niezależnie od wieku

Osiemnastka w Zamościu - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Zamościu?

Średnia cena osiemnastki w Zamościu to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza wieczorno-nocna z ciepłymi daniami, to w okolicach Starego Miasta ceny zaczynają się od 80 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Zamościu?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Prawdopodobnie najmilsza część wyprawiania osiemnastki, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Zamościu?

W Zamościu jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach Starego Miasta. Poza centrum można znaleźć miejsca z większą powierzchnią. Niektórzy z młodych mieszkańców Zamościa organizują urodziny w plenerze, np. poprzez grill.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.