Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują półmetki w Zielonej Górze

Es la passion

Zielona Góra

Wyśmienita restauracja hiszpańska z bardzo smacznym jedzeniem i profesjonalną obsługą. Klimatyczne sale na wyłączność, przygotowane indywidualnie do rodzaju imprezy. Przystępne ceny. Przestronne, dwupiętrowe wnętrze i ogródek letni. Organizacja imprez okolicznościowych.

Amadeus

Zielona Góra

Hotel z restauracją i centrum konferencyjnym w samym sercu Zielonej Góry. 23 pokoje hotelowe w różnych standardach. W pełni wyposażona duża sala konferencyjna pomieści do 150 osób, a mała do 20 lub 10 osób. Organizacja chrzcin, komunii, wesel, styp i innych przyjęć okolicznościowych od kameralnych do 140 osób. Kuchnia polska i europejska. Duży parking.

Prywatka

Zielona Góra

Klub i restauracja znajdujące się przy rynku w Zielonej Górze. Lokal stylizowany jest na czasy PRL. Muzyka z lat 70. i 80. Kuchnia polska. Oferta cateringowa. Wstęp dla osób od 21 roku życia. Duży wybór alkoholi. Swobodna atmosfera.

Grape Town Hotel

Zielona Góra

Hotel dysponujący 65 przestronnymi pokojami. Restauracja z nowoczesną kuchnią oraz winiarnią z winami lokalnymi i z różnych części Europy. 6 sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem oraz dających 475 miejsc dla uczestników. Relaks zapewni największa strefa SPA w Zielonej Górze oraz kręgielnia z kilkoma nowoczesnymi torami.

ForRest

Zielona Góra, Nowe Miasto

Hotel organizujący huczne, wymarzone imprezy z profesjonalną obsługą i kompleksową organizacją. Sale bankietowe oraz konferencyjne dopasowane do wydarzenia.

Blu Hotel

Zielona Góra, Nowe Miasto

hotel

Kawon

Zielona Góra

Pub i klub muzyczny w centrum Zielonej Góry, zlokalizowany 5 minut spacerem od rynku. Wieloletnie doświadczenie. Rozmaita kuchnia. Oferta cateringowa na wydarzenia do 200 osób. Koncerty znanych wykonawców. Klimatyczne wnętrze. Świetna atmosfera. Kabarety. Stand-up.

Klub Wyspa

Zielona Góra

Wyspa to klub studencki zlokalizowany w Zielonej Górze, który słynie z organizacji koncertów rapowych, rockowych oraz innych wydarzeń. Istnieje możliwość rezerwacji lokalu na imprezę zamkniętą np. urodziny. Koszt wynajęcia na wyłączność od 2000 zł.

City Boutique Hotel

Zielona Góra

Stylowy hotel położony w samym centrum miasta. Wystrój łączący tradycję z nowoczesnością. Parking dla gości. Sala szkoleniowa VIP. Organizacja konferencji i szkoleń firmowych.

Półmetek w Zielonej Górze - przydatne wskazówki

Gdzie zorganizować półmetek w Zielonej Górze?

Obecnie odchodzi się od organizowania półmetków w szkołach. Organizuje się je raczej w hotelach, domach weselnych, restauracjach, klubach czy centrach konferencyjnych. Ważne jest, aby wybrany lokal posiadał odpowiednio dużą salę bankietową.

Uczniowie, rodzice i nauczyciele mają wybór wśród licznych obiektów w Zielonej Górze lub pod miastem.

Ceny organizacji półmetka w Zielonej Górze

Ceny półmetka wynoszą zazwyczaj około 200 zł za osobę . Ostateczny koszt zależy od długości przyjęcia, liczby uczniów, wybranego menu oraz usług dodatkowych.