Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują urodziny

W Zielonej Górze osoby najczęściej organizują urodziny w Centrum

Minibrowar Haust

Zielona Góra

Browar rzemieślniczy, który swoje piwa warzy z poszanowaniem tradycji piwowarskich, otwierając się jednak na nowe trendy w tej branży. Mieści się w zabytkowej trzykondygnacyjnej kamienicy z 1867 roku w ścisłym centrum miasta. Świeże, wyłącznie naturalne składniki i właściwy sposób przyrządzania potraw w restauracji. 3 minuty spacerem od rynku. Atrakcyjna oferta na przyjęcia okolicznościowe

Zajazd Pocztowy

Zielona Góra

Hotel i Restauracja

Stary Zajazd

Zielona Góra

Hotel z salą imprezową idealną do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Sala mieszcząca do 140 gości.

Mobilny Escape Room

Zielona Góra

Mobilny escape room

Palmiarnia

Zielona Góra

restauracja

ForRest

Zielona Góra, Nowe Miasto

Hotel organizujący huczne, wymarzone imprezy z profesjonalną obsługą i kompleksową organizacją. Sale bankietowe oraz konferencyjne dopasowane do wydarzenia.

Hot Shots

Zielona Góra

Klub taneczny, z bilardem i innymi rozrywkami, idealny na szaloną imprezę wśród przyjaciół lub współpracowników.

Kręgielnia Magma Music & Bowling Club

Zielona Góra

Kręgielnia

Gallo Nero

Zielona Góra

restauracja

Urodziny w Zielonej Górze - ważne wskazówki

Pomysły na imprezę urodzinową w Zielonej Górze

Urodziny dorosłych
Na początek przemyśl charakter przyjęcia. Wolisz nieformalny wypad do pubu ze znajomymi, uroczysty obiad z rodziną w restauracji, czy całonocną potańcówkę w klubie? Jeśli chcesz zorganizować imprezę bezalkoholową z nieformalnym klimatem, wybierz kawiarnię lub klubokawiarnię, w której w spokoju porozmawiasz z gośćmi przy smacznej kawie lub herbacie i słodkim poczęstunku. Impreza urodzinowa może mieć też motyw przewodni - wtedy goście mogą przebrać się w stroje np. flapper, w stylu hipisowskim, z lat 80.

Jeśli restauracja lub klub wydają się zbyt nudnym wyborem na urodziny, pomyśl nad miejscem z ciekawą aktywnością rekreacyjną. Może to być np. paintball laserowy, tor gokartowy, park trampolin, czy escape room. Na imprezy zamknięte często można również wynająć specjalny “imprezowy” tramwaj lub autobus.

Osiemnastka
18 urodziny młodzież najchętniej świętuje w formie imprezy zamkniętej w klubie lub w sali imprezowej. Wskazówki organizacyjne i popularne lokale przedstawiamy na stronie dotyczącej osiemnastek w Zielonej Górze.

Urodziny dzieci
Rodzice organizują urodziny dla dzieci na salach zabaw, w centrach aktywności oraz parkach. Pomysły i popularne miejsca przedstawiamy na stronie urodzin dla dzieci w Zielonej Górze.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe w Zielonej Górze?

W Zielonej Górze największą popularnością cieszą się lokale, znajdujące się w centrum miasta. W okolicy rynku znajduje się naprawdę dużo restauracji, klubów i barów, jest to najbardziej popularna okolica na urodziny - zarówno na wyjścia ze znajomymi z okazji “trzydziestki” lub “czterdziestki”, jak i świętowanie z rodziną 50. lub 60. urodzin.

Ile kosztuje organizacja urodzin w Zielonej Górze?

Główne czynniki wpływające na ostateczny koszt imprezy urodzinowej to: czas trwania, rodzaj menu (catering), alkohol, wynajem sali na wyłączność, liczba gości i rodzaj lokalu. Koszt wieczornej kolacji urodzinowej w restauracji (np. 40-tki) wyniesie od 80 zł za osobę. Natomiast nieformalne spotkanie urodzinowe w klubokawiarni kosztuje od 50 zł za osobę.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.