Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują chrzciny

W Gorzowie Wielkopolskim rodzice najczęściej organizują chrzciny w dzielnicy Śródmieście

Pocztowa 13

Gorzów Wielkopolski

Elegancka restauracja w centrum Gorzowa Wielkopolskiego | 3 minuty spacerem od rynku | tradycyjna kuchnia polska z akcentami kuchni francuskiej | 3 oddzielne sale restauracyjne | możliwość organizacji imprez okolicznościowych | szeroka oferta cateringowa | ogródek letni

Hotel Gorzów

Gorzów Wielkopolski

restauracja, hotel, sala imprezowa, centrum konferencyjne, sala bankietowa

Restauracja Pasja

Gorzów Wielkopolski

Nowoczesna restauracja bazująca na świeżych, regionalnych składnikach, z profesjonalną kadrą kelnerską i przytulnym wystrojem. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa spotkania z okazji Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej, Urodzin, Wesela i wielu innych uroczystości czy rocznic. Świetnie sprawdzamy się jako centrum konferencyjne. Prowadzimy również catering na najwyższym poziomie.

Restauracja Radosna

Gorzów Wielkopolski

Kameralna, ale elegancka restauracja. Uroczyście organizujemy spotkania rodzinne z okazji Komunii Świętej, Chrzcin, Jubileuszy. Doskonałą zabawę zapewniamy na 18-tkach, połowinkach oraz balach szkolnych. Uwieńczeniem naszej działalności są wyjątkowe Przyjęcia Weselne.

Pod Pałacykiem

Gorzów Wielkopolski

Restauracja w zabytkowym pałacyku w spokojnej części Gorzowa | 10 minut samochodem od centrum miasta | lokal specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych | ogródek letni | bardzo duży parking

Cud Miód | Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski

Restauracja w spokojnej części Gorzowa Wielkopolskiego | 15 minut samochodem od centrum miasta | lokal specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych, szkoleń oraz konferencji | 2 sale z miejscami na 120 osób | kuchnia polska i europejska | elegancki wystrój | duży parking

Kula Hula Bar & Shisha

Gorzów Wielkopolski

Mając na uwadze nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych mogą Państwo w pełni nam zaufać.

Chillout Pub

Gorzów Wielkopolski

Mając na uwadze nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych mogą Państwo w pełni nam zaufać

Czart Pub&Restaurant

Gorzów Wielkopolski

Zorganizujemy dla Ciebie niezwykłą imprezę! Do dyspozycji mamy 2 sale. Pierwsza z nich pomieści do 40 osób, druga do 30 osób. Przed lokalem znajduje się ogródek piwny (do 40 osób). Zapraszamy!

Chrzciny w Gorzowie Wielkopolskim - ważne wskazówki

Chrzciny w Gorzowie Wielkopolskim - ceny

Organizacja chrzcin w Gorzowie Wielkopolskim kosztuje zwykle od 60 zł za osobę. W skład pakietu wchodzą: przystawka, dwudaniowy obiad z deserem oraz napoje. Zazwyczaj tort oraz alkohol nie są wliczone w podstawową cenę za osobę, co może się wiązać z dodatkowymi kosztami.

Gdzie zorganizować chrzciny w Gorzowie Wielkopolskim?

Nowi rodzice najczęściej wybierają na przyjęcie centrum miasta. Zwykle rezerwowane są restauracje, sale bankietowe przy hotelach i większe, nowoczesne kawiarnie, np. oferujące autorską kuchnię. Wiele z nich ma w ofercie coraz bardziej modną kuchnię bezglutenową i wegańską.

Kiedy zorganizować chrzciny?

Najczęściej chrzci się dzieci w wieku od 2 do 6 miesięcy. Wiele osób stawia na organizację chrztu w trakcie największych świąt katolickich: Wielkanocy lub Bożego Narodzenia. Inni wolą spokój i pewną pogodę, więc wybierają sezon wiosenno-letni. Wyjątkiem jest maj, kiedy lokale są zarezerwowane na przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Menu na chrzciny w restauracji

Najczęściej wybierane są dania kuchni polskiej, czasem również śródziemnomorskiej. Przykładowe menu na chrzciny w Gorzowie Wielkopolskim:
-przystawka: pieczony camembert z żurawiną
-zupa: rosół z makaronem
-danie główne: rolada ze schabu z żurawiną
-deser: ciasto z musem czekoladowym i gruszkami

Większość lokali posiadających ofertę na chrzciny dostosowuje się do preferencji rodziców organizujących przyjęcie. Jeśli wśród naszych gości znajdą się wegetarianie lub weganie, wystarczy poinformować o tym restaurację, aby przygotowała dla nich specjalne menu. Najlepiej jest to zrobić z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Usługi dodatkowe

Dobrym pomysłem jest wynajęcie fotografa, który uwieczni najważniejsze momenty uroczystości, czy też wykona sesję zdjęciową. Jeśli zapraszamy na przyjęcie dużo osób, możemy też pomyśleć nad wynajęciem animatorki zabaw, która zorganizuje naszym najmłodszym gościom gry na czas imprezy.

Warto zapytać, czy lokal, który rezerwujemy posiada kącik zabaw lub czy daje możliwość wydzielenia dla dzieci specjalnego miejsca do zabawy na czas imprezy.

Kwestie organizacyjne - o czym pamiętać organizując chrzest?

Chęć ochrzczenia dziecka trzeba zgłosić w parafii co najmniej miesiąc lub dwa wcześniej. Wybór chrzestnych jest bardzo ważny - by zostać chrzestnym należy mieć ukończone 16 lat, być bierzmowanym i prowadzić życie zgodne z wiarą katolicką.

Trzeba też podjąć decyzję ile osób chcemy zaprosić i w jakim miejscu chcemy zorganizować przyjęcie - w domu, w restauracji, czy wynajętej sali. Jeśli zdecydujemy się na domową imprezę, możemy pomyśleć nad zamówieniem cateringu. Jeśli wybierzemy rezerwację lokalu, musimy to zrobić jak najszybciej po otrzymaniu terminu chrztu (optymalnie 3-4 tygodnie przed datą przyjęcia).

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.