Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują chrzciny

W Siedlcach rodzice najczęściej organizują chrzciny w dzielnicy Śródmieście

Wersal Siedlecki

Siedlce

Elegancka restauracja, z salą mieszczącą nawet 300 gości, zapewniająca kompleksową organizację imprez, konferencji i innych wydarzeń.

Hotel Aleksandria

Siedlce

Hotel z restauracją oraz przestronną salą bankietową, który zapewni gościom wypoczynek, pyszne jedzenie oraz świetną zabawę.

BOLLYWOOD HOLLYWOOD

Siedlce

Restauracja

Coffee&Tea House

Siedlce

Kawiarnia z dużym wyborem herbat, a wieczorem z szeroką ofertą win. Klimatyczna przestrzeń idealna na spotkanie w mniejszym lub większym gronie.

Fabryka Smaków

Siedlce

Restauracja, która niczym fabryka produkuje najlepsze, sycące dania ze świeżych składników. Profesjonalna organizacja imprez okolicznościowych.

Hotel Restauracja Księżycowa

Siedlce

restauracja

NANATSU SUSHI

Siedlce

Restauracja

Palce Lizać

Siedlce

Restauracja o pięknym wystroju i pięknie podanych, smacznych daniach. Miejsce na eleganckie przyjęcie rodzinne lub firmowe.

Piwiarnia Warka

Siedlce

restauracja

Chrzciny w Siedlcach - ważne wskazówki

Chrzciny w Siedlcach - ceny

Organizacja przyjęcia z okazji chrzcin w Siedlcach kosztuje zwykle od 70 zł za osobę. W cenę wliczone są: przystawka, dwudaniowy obiad z deserem oraz napoje ciepłe i zimne. Zazwyczaj tort oraz alkohol trzeba zorganizować we własnym zakresie, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Gdzie zorganizować chrzciny w Siedlcach?

Nowi rodzice najczęściej organizują chrzciny w centrum miasta. Zwykle na przyjęcia wybierane są restauracje i większe kawiarnie lub sale bankietowe. Wiele lokali posiada w ofercie coraz bardziej modną kuchnię bezglutenową i wegańską.

Kiedy zorganizować chrzciny?

Najczęściej chrzczone są dzieci w wieku od 2 do 6 miesięcy. Popularna staje się organizacja chrzcin w trakcie największych świąt katolickich - Wielkanocy lub Bożego Narodzenia. Jednak wiąże się to z tłumami na uroczystościach kościelnych, czego nie wszyscy są zwolennikami. Dobrym czasem jest sezon wiosenno-letni, z wyjątkiem maja, który jest czasem przyjęć komunijnych.

Menu na chrzciny w restauracji

Najczęściej wybierane są dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Przykładowe menu na chrzciny w Siedlcach:
-przystawka: plastry cukinii z pastą z suszonych pomidorów
-zupa: żur staropolski
-danie główne: stek z polędwicy wołowej
-deser: sernik z białą czekoladą

Większość lokali posiadających ofertę na chrzciny jest otwarta na pomysły organizatorów przyjęcia. Jeśli wśród naszych gości mają się znaleźć wegetarianie lub weganie, warto poinformować o tym restaurację, aby przygotowała dla nich specjalne menu. Najlepiej jest to zrobić z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Usługi dodatkowe

Dobrym pomysłem jest wynajęcie na uroczystość fotografa, który uwieczni jej najważniejsze momenty. Jeśli zapraszamy sporo osób, możemy też pomyśleć nad wynajęciem animatorki zabaw, która zaopiekuje się najmłodszymi gośćmi.

Warto zapytać obsługę lokalu o kącik zabaw lub czy będzie możliwe wydzielenie dla dzieci specjalnego miejsca do zabawy na czas przyjęcia.

Kwestie organizacyjne - o czym pamiętać organizując chrzest?

Chęć ochrzczenia dziecka trzeba zgłosić w parafii miesiąc lub nawet dwa wcześniej. Wybór chrzestnych jest bardzo ważną kwestią - by zostać chrzestnym trzeba mieć ukończone 16 lat, być bierzmowanym i prowadzić życie zgodne z wiarą katolicką.

Trzeba też zdecydować ile osób zapraszamy na przyjęcie i w jakim miejscu chcemy je zorganizować - w domu, w restauracji, czy wynajętej sali. Jeśli zdecydujemy się na imprezę w domu, możemy rozważyć zamówienie cateringu. Jeśli wybierzemy rezerwację lokalu, zróbmy to jak najszybciej po otrzymaniu terminu chrztu (najlepiej 3-4 tygodnie przed datą przyjęcia).

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.