Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

Poza Gdańskiem osoby najczęściej organizują osiemnastki w Sopocie i Gdyni

Do Rana 3city

Gdańsk

sala zabaw, sala imprezowa, sala szkoleniowa

Apartament Gdańsk Old Town

Gdańsk

Miejsce zlokalizowane w centrum Starego Miasta | Sześć kondygnacji połączonych ze sobą windą, zapewniając komfortową przestrzeń | Klimatyczny pub, taras widokowy, HomeTheatre | Pomieszczenia przystosowane z myślą o osobach niepełnosprawnych.

QuestRooms | Gdańsk

Gdańsk

Escape room z dużą dawką emocji

Dworek Gościnny

Gdańsk, Lipce

Dom weselny wraz z salą bankietową położony w zielonej dzielnicy Gdańska. Przestronna sala pomieści nawet do 120 osób, a z taras wokół dworku podziwiać można widok na panoramę miasta.

MK BOWLING GDAŃSK

Gdańsk

Bar, aktywnie

BAR "BEST PUB"

Gdańsk, Osowa

Bar

Bunkier

Gdańsk

klubogaleria, klub

GRILL BAR MERC

Gdańsk, Oliwa

Bar

JOHN'S PIZZA

Gdańsk

Pizzeria

Oczekiwania klientów

Zobacz oczekiwania innych osób, które szukały niedawno lokalu na osiemnastkę w Gdańsku

Sala do wynajęcia na osiemnastkę w Gdańsku

preferowane miejsce: klub, pub

liczba gości: 25 osób

czas trwania: 19:00 - 02:00

menu: ciepła kolacja i przekąski, napoje we własnym zakresie

dodatkowe oczekiwania: Szukam taniej i fajnej sali na wyłączność w klubowym stylu. Ważna jest możliwość puszczania własnej muzyki i dobre nagłośnienie. Potrzebuję miejsca do tańca i stołów dla gości. Chciałbym, by lokal zapewnił gościom coś ciepłego do jedzenia na początku imprezy jakieś przekąski, kanapki, paluszki. Napoje chciałbym zapewnić we własnym zakresie.


około 1000 zł średnia cena Rozpocznij podobne zapytanie

Osiemnastka w Gdańsku - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Gdańsku?

Organizując osiemnastkę w Gdańsku trzeba przygotować minimum 2000 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, dnia tygodnia, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza przez całą noc wraz z ciepłymi daniami, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 100 zł za osobę.

Oprócz lokalu należy pomyśleć o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które zazwyczaj nie są wliczone w koszt wynajęcia lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Gdańsku?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Przygotowania powinno zacząć się od wybrania, która z opcji jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub w parku wodnym, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Symboliczne przechodzenie w dorosłość najczęściej odbywa się podczas imprez zamkniętych w wynajętym klubie lub sali imprezowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Podczas organizacji warto zasięgnąć rady od ekspertów: starszych znajomych oraz internetu. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz odpowiednią przestrzeń, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Prawdopodobnie najmilsza część wyprawiania osiemnastki, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma stały kontakt z gośćmi.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Jedna osoba będzie myślała o tym miesiącami, a inna wybierze coś ostatniego dnia, jednak każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Gdańsku?

Gdańsk posiada wiele ciekawych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum. Poza tym obszarem można znaleźć lokale, które oferują imprezy w stylu “domówki”. Istotnym kryterium w okresie letnim jest ogródek lub taras.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.