Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Kaliszu młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w dzielnicy Śródmieście

Aquapark Kalisz

Kalisz

Park wodny

Jump Team

Kalisz

Park trampolin

Paintball Kalisz

Kalisz

Paintball

Bowling Zone

Kalisz

Kręgielnia

Hotel Calisia

Kalisz

Hotel i restauracja ze znakomitą kuchnią oraz kilkoma salami idealnymi do organizacji wydarzeń i przyjęć okolicznościowych dla nawet 90 osób.

Gar Magierskiego

Kalisz

catering, sala bankietowa

Pizzeria Santana

Kalisz

pizzeria, kawiarnia

Richmond Music Club

Kalisz

Klub taneczny i restauracja to idealne miejsce na zabawę z przyjaciółmi lub integrację firmową w trochę mniej zobowiązującym stylu.

Beni Pizza

Kalisz

pizzeria

Osiemnastka w Kaliszu - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Kaliszu?

Średnia cena osiemnastki w Kaliszu to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza wieczorno-nocna z ciepłymi daniami, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 80 zł za osobę.

Trzeba również zwrócić uwagę na dodatkowe usługi: alkohol, tort, DJ, ochrona, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Kaliszu?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Pomyśl, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie wymarzona: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Młodzież najchętniej bawi się na imprezach zamkniętych w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który znacząco wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Zazwyczaj będzie potrzebna pomoc rodziców. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Jeżeli koszta są za duże, zawsze można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Po znalezieniu wymarzonej przestrzeni, nie należy zwlekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Prawdopodobnie najprzyjemniejsza część wyprawiania osiemnastki, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Dużo częściej wybierana jest opcja wirtualna, jednak niektórzy zdają się na starodawną opcję.

Krok 5. Wybór kreacji

Może nie najważniejszy, ale wciąż ważny temat. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce się czuć wyjątkowy - dziewczyny ubierają się jak księżniczki, a chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zobaczenia co słychać w sklepach lub sprawdzenia umiejętności krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Kaliszu?

W Kaliszu można znaleźć niejedno sprawdzone miejsce na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum. Poza nim można znaleźć również lokale, które oferują imprezy osiemnastkowe. Niektórzy z młodych mieszkańców Kalisza decydują się świętować 18. urodziny w plenerze, np. podczas organizacji grilla.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.