Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Płocku młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w dzielnicach: Stare Miasto, blisko domu

Dębowa Restauracja i Kręgielnia

Płock, Podolszyce

Restauracja

Fun Park

Płock

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu

X Laser Arena

Płock, Podolszyce

Paintball laserowy

Park Linowy Kraina Wrażeń

Płock

Park linowy

Laser Fun

Płock

Laserowy paintball

Zoolandia [Płock]

Płock

Park linowy

PIZZA RIMINI PŁOCK

Płock

pizzeria

PRESTO PIZZERIA TRATTORIA

Płock

Miejsce łączące w sobie pizzerię i włoską trattorię, z dużym wyborem pysznych dań oraz świetną atmosferą.

Primo

Płock

Pizzeria i nowoczesna sala bankietowa w minimalistycznym stylu, dzięki czemu każdej imprezie można nadać indywidualny charakter.

Osiemnastka w Płocku - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Płocku?

Średnia cena osiemnastki w Płocku to minimum 1500 zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, liczby gości i menu. Jeśli interesuje Cię impreza wieczorno-nocna z ciepłymi daniami, to w okolicach centrum ceny zaczynają się od 80 zł za osobę.

Trzeba również pomyśleć o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które czasem nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Na szczęście ostateczny koszt imprezy jest zazwyczaj możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Płocku?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Zdecyduj, jaka forma osiemnastych urodzin jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna: taneczna impreza w klubie w większym gronie, spokojny obiad rodzinny w restauracji, a może aktywna osiemnastka w escape roomie lub na lodowisku, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni z kilkorgiem przyjaciół?

Najczęściej wybieraną opcją są imprezy zamknięte w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Czynnik, który zazwyczaj wpływa zarówno na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Najczęściej nie obędzie się bez pomocy finansowej rodziców. Myśląc o budżecie trzeba pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. Za duże koszta można obniżyć poprzez organizację osiemnastki ze znajomym i podzielenie należności na pół.

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Dwa najbardziej pomocne źródła przy poszukiwaniu sprawdzonego lokalu na osiemnastkę to: starsi znajomi oraz internet. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Po znalezieniu odpowiedniej przestrzeni, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Prawdopodobnie najprzyjemniejsza część wyprawiania osiemnastki, czyli tworzenie listy gości. Można to zrobić klasycznym sposobem i wręczyć wydrukowane zaproszenia lub bardziej nowocześnie, czyli stworzyć zamknięte wydarzenie na Facebook’u. Większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Temat, który wielu osobom może sprawić problem. Każdy w dniu osiemnastych urodzin chce czuć się wyjątkowy - dziewczyny i chłopcy ubierają się jak na czerwony dywan. Nikt nie zabroni bawić Ci się w dresach, chyba że sam narzucisz dress code. Jednak ta wyjątkowa noc zachęca do zakupów.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Płocku?

W Płocku jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum, gdzie najłatwiej znaleźć swój wymarzony lokal. Jednak poza główną częścią miasta również można znaleźć wartościowe lokale.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.