Dla lokali
Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują osiemnaste urodziny

W Poznaniu młodzież najczęściej organizuje swoje osiemnastki w dzielnicach: Stare Miasto, Jeżyce, Rataje

Fortezza

Poznań, Stare Miasto

Jeśli marzysz o przyjęciu ślubnym w nietypowym miejscu, chcesz czegoś innego, o niezwykłym klimacie, to restauracja Fortezza oferuje to, czego szukasz. Odrestaurowana forteca, której wystrój łączy elegancję i nowoczesny design, to idealne miejsce na wyjątkowe wydarzenie. Oprócz wesel, w restauracji można zorganizować wszelkie przyjęcia, takie jak urodziny, poprawiny, ale też konferencje.

Pierogarnia Niebo w Gębie

Poznań, Stare Miasto

Pierogarnia w centrum Poznania | ręcznie robione pierogi na miejscu | miejsce do tańca

Obiady Domowe (Luboń)

Luboń

restauracja, bar

Pałacyk pod lipami

Swarzędz

dom weselny, hotel, restauracja, catering, centrum konferencyjne

EuroHotel

Swarzędz

sala bankietowa, hotel, restauracja, centrum konferencyjne

Hotel Poznański

Luboń

restauracja, hotel, sala bankietowa, centrum konferencyjne

New Shark Club

Poznań, Stare Miasto

Klub, pub, kawiarnia

Meet Meat Woźna 18

Poznań, Stare Miasto

Bar, restauracja

Ministerstwo Browaru - Wroniecka

Poznań, Stare Miasto

Bar, pub

Oczekiwania klientów

Zobacz oczekiwania innych osób, które szukały niedawno lokalu na osiemnastkę w Poznaniu

Sala do wynajęcia na osiemnastkę w Poznaniu

preferowane miejsce: klub, pub

liczba gości: 26 osób

czas trwania: 19:00 - 02:00

menu: ciepła kolacja i przekąski, napoje we własnym zakresie

dodatkowe oczekiwania: Szukam taniej i fajnej sali na wyłączność w klubowym stylu. Potrzebuję miejsca do tańca i stołów dla gości. Ważna jest możliwość puszczania własnej muzyki i dobre nagłośnienie. Chciałbym, by lokal zapewnił gościom coś ciepłego do jedzenia np. pizzę i jakieś przekąski, kanapki, paluszki. Napoje chciałbym zapewnić we własnym zakresie.


około 1000 zł średnia cena Rozpocznij podobne zapytanie

Osiemnastka w Poznaniu - ważne wskazówki

Ile kosztuje organizacja osiemnastki w Poznaniu?

Średnia cena osiemnastki w Poznaniu to minimum 2000 zł, jednak można znaleźć lokale, które wynajmą swoją powierzchnię i zapewnią podstawowe usługi już za 700zł. Koszt zależy przede wszystkim od czasu trwania niezapomnianej imprezy, dnia tygodnia, liczby gości i menu. Jeśli planujesz imprezę wieczorno-nocna z ciepłymi daniami, to w okolicach Starego Miasta ceny zaczynają się od 80 zł za osobę.

Należy pamiętać również o dodatkowych usługach: alkoholu, torcie, DJ-u, ochronie, które zazwyczaj nie są wliczone w koszt wynajęcia lub rezerwacji lokalu. Ostateczny koszt imprezy często jest możliwy do negocjacji.

Jak zorganizować osiemnastkę w Poznaniu?

Krok 1. Pomysł - wybierz charakter imprezy

Organizację osiemnastki powinno się zacząć od podjęcia decyzji jaka jej forma jest wymarzona: szaleństwo w klubie, spokojny obiad rodzinny w restauracji czy aktywna osiemnastka w escape roomie lub w parku linowym, a potem poczęstunek i symboliczny toast w klubokawiarni?

Opcją numer jeden są imprezy prywatne w wynajętym klubie, sali imprezowej lub bankietowej. Również rodzice, z racji bezpieczeństwa są zwolennikami takiej formy świętowania pełnoletności.

Krok 2. Cena - ustal budżet

Jest to jeden z najważniejszych czynników, który znacząco wpływa na wstępną koncepcję, jak i na ostateczny kształt imprezy osiemnastkowej. Pomoc finansowa rodziców jest niezbędna i wskazana. Ustalając budżet należy pamiętać nie tylko o wynajęciu sali, ale również o dodatkowych atrakcjach. W przypadku za dużych kosztów, można zorganizować osiemnastkę razem ze znajomym i podzielić się należnością na pół

Krok 3. Porównaj oferty i zarezerwuj miejsce

Przed rezerwacją miejsca warto poradzić się kogoś bardziej doświadczonego: starszych znajomych oraz internetu. Podczas porównywania ofert zwróć uwagę nie tylko na koszt wynajmu lub cenę za osobę, ale również na zakres usług, lokalizację oraz wystrój lokalu. Kiedy znajdziesz idealny lokal, nie warto czekać z rezerwacją.

Krok 4. Zaproś gości

Prawie ostatnim krokiem jest tworzenie listy gości. Dwa najpopularniejsze sposoby to osobiste wręczenie zaproszeń lub wirtualne zaproszenie znajomych do wydarzenia na Facebook’u. Mimo, że pierwsza opcja jest bardziej personalna, to większość nastolatków wybiera drugą opcję, która jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna, a przy tym ma pewność, że wszystkie informacje dotrą na czas.

Krok 5. Wybór kreacji

Istotna sprawa, której nie warto zostawiać na ostatnią chwilę, aby oszczędzić sobie nerwów. Jeżeli nie zaplanowałeś dress codu w stylu imprezy np. z Wielkiego Gatsbiego albo Disneya’a to wystarczy, że znajdziesz coś bardziej elegantszego niż t-shirt z dresami. Ta wyjątkowa noc zachęca do odwiedzenia ulubionych sklepów albo krawcowych.

Gdzie zorganizować 18. urodziny w Poznaniu?

W Poznaniu jest wiele sprawdzonych miejsc na osiemnastkę. Największą popularnością cieszą się lokale w okolicach centrum, ale poza Starym Miastem i jego okolicami również można znaleźć kluby, które oferują niezapomniane imprezy. Przy wyprawianiu urodzin w lato warto pomyśleć o plenerze lub szukać restauracji z ogródkiem.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.