Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Popularne miejsca na konferencję w Warszawie i okolicach

Warszawa: Centrum, Mokotów, Ochota, Powiśle, Praga, Śródmieście, Ursynów, Wawer, Wola, Żoliborz; pod Warszawą

Chaton Warsaw

Warszawa, Śródmieście

Chaton Warsaw to kompleks eventowy w prestiżowej lokalizacji w Warszawie przy ul. Foksal. 4 piętra zabytkowej kamienicy z końca XVIII w. mieszczą w sobie eleganckie i różnorodne przestrzenie do wynajęcia pod wyjątkowe wydarzenia! 0 parter- Restauracja Emerald I piętro- Cigar Room & Bar II piętro- Sala bankietowa III piętro- Royal Super VIP

IBIS Warszawa Stare Miasto

Warszawa, Śródmieście

Hotel zlokalizowany u bram malowniczej Warszawskiej Starówki | 333 komfortowe pokoje z bezprzewodowym dostępem do Internetu | 6 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych oraz zadaszony parking

Restauracja Dawne Smaki

Warszawa, Śródmieście

Klimatyczna restauracja na Nowym Świecie, w której można poczuć atmosferę rodzinnego domu | W lokalu można posłuchać na żywo muzyki starej Warszawy | W menu znajdują się polskie przepisy z dawnych czasów | Restauracja posiada ogródek

Centrum Biznesu Zielna

Warszawa, Śródmieście

Centrum konferencyjne i szkoleniowe

Amfora. Willa

Warszawa, Ursus

Restauracja & hotel

Centrum Konferencyjne Wilcza

Warszawa, Śródmieście

Centrum konferencyjne & sale szkoleniowe

Centrum Szkoleniowe Pankiewicza

Warszawa, Śródmieście

Centrum szkoleniowe z największą salą do 100 osób

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRS "SCh"

Warszawa, Wawer

centrum szkoleniowe

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRSS "Społem"

Warszawa, Mokotów

ośrodek szkoleniowy

Przykładowe zapytania

Zobacz oczekiwania innych osób, które szukały niedawno sali konferencyjnej w Warszawie

Organizacja konferencji w centrum Warszawy

preferowane miejsce: hotel lub sala konferencyjna na wyłączność

liczba osób: 250 osób

dodatkowe oczekiwania: Szukamy przestronnej, raczej eleganckiej sali konferencyjnej z osobnym miejscem (np przestronnym korytarzem) do serwowania przekąsek i obiadu w czasie przerw. Wymagany dobry dojazd komunikacją publiczną, ale także duży parking dla samochodów. Interesuje nas catering (szwedzki stół) i obsługa kelnerska.

menu: ciepłe oraz zimne przekąski, ciepłe dania, napoje (kawa i herbata, bezalkoholowe)

czas trwania: 2 dni, 10:00 - 18:00


od 120 zł/ osobę średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Tania sala konferencyjna Warszawa

preferowane miejsce: przestrzeń coworkingowa, restauracja lub sala konferencyjna

liczba osób: 80 osób

szczegóły: Szukamy nowoczesnego i taniego miejsca na konferencję biznesową dla ok 80 osób. Konieczny dostęp do wi-fi, rzutnik i mikrofony na sali oraz dobre nagłośnienie sali. Cena za wynajem powinna zawierać koszt słodkiego cateringu i napojów dla gości konferencji.

catering: słodkie przekąski, woda, kawa i herbata

czas trwania: 6 godzin, start ok. 10:00


od 3500 zł za event średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Konferencje w Warszawie - ważne wskazówki

Gdzie zorganizować konferencję w Warszawie?

Warszawa, jako największy biznesowy ośrodek w kraju, może poszczycić się bogatą ofertą sal konferencyjnych. Konferencja w hotelu, restauracji, centrum kongresowym, przestrzeni coworkingowej - wybór obiektu na konferencję w Warszawie jest olbrzymi.

Praktycznie w każdej dzielnicy Warszawy możesz znaleźć wyspecjalizowane obiekty na konferencję. Najwięcej hoteli i sal konferencyjnych znajduje się w centrum, głównie ze względu na dogodny dojazd metrem. Sporo lokali znajdziesz także w dzielnicach biznesowych, jak Mokotów, Ochota i Wola.

Atrakcyjne lokalizacje mogą zapewnić podmiejskie centra konferencyjne i hotele. Oprócz miejsca na oficjalną część konferencji oferują one często idealne warunki - w postaci własnego ogrodu, tarasu lub patio - na mniej oficjalną część wydarzenia, np. networking czy obiad.

Bardzo duże wydarzenie

Na bardzo duże wydarzenia i konferencje biznesowe - powyżej 500 osób - do wyboru masz specjalne centra kongresowe i konferencyjne, sale kinowe, obiekty sportowe lub nawet hale widowiskowe, jak Stadion Narodowy czy Hala Torwar, które pomieszczą kilka tysięcy osób.

Duża konferencja

Organizując dużą konferencję - powyżej 150 osób - do wyboru masz liczne centra konferencyjno-szkoleniowe lub sale konferencyjne w hotelach.

Konferencja średniej wielkości

Od 50 do 150 osób sprawdzą się przestrzenie coworkingowe, restauracje lub hotele.

Wynajem sali konferencyjnej - cennik

Cena za wynajem sali lub centrum konferencyjnego zależy głównie od liczby uczestników konferencji, czasu trwania konferencji - standardowo rozlicza się za 4h, 8h lub cały dzień wynajmu - oraz interesującej nas lokalizacji. Na cenę wynajmu wpływ ma także interesujące nas wyposażenie sali, obsługa (techniczna, administracyjna i gastronomiczna) oraz usługi gastronomiczne (przerwy kawowe, catering, lunch).

Hotele biznesowe lub centra konferencyjne zwykle podaje cenę za osobę lub za cały dzień wynajmu. Niektóre większe obiekty oferują specjalne pakiety konferencyjne (wynajem sal i obsługa konferencji, noclegi, wyżywienie i atrakcje dla uczestników). Najbardziej popularne terminy na konferencje to maj-czerwiec oraz październik-listopad. W mniej obleganych terminach jest szansa na duże rabaty od oferty cennikowej (nawet do 25 proc.).

Za wynajem nowoczesnej przestrzeni coworkingowej do około 50 osób - bez opcji cateringu, z podstawowym zapleczem technicznym - na 4h zapłacimy w Warszawie od 1500 zł. Sala konferencyjna w prestiżowym hotelu biznesowym w centrum Warszawy na konferencję do 150 osób to koszt od 130 zł/ osobę za cały dzień konferencji (w pakiecie oferowane są multimedia, nadzór techniczny i przerwy kawowe z przekąskami).

Podwarszawskie obiekty konferencyjne oferują nieco niższe ceny. Dzienny koszt wynajmu sali mieszczącej 200 osób to wydatek ok. 4 000 zł (w cenie zawarty jest podstawowy sprzęt techniczny). Oddzielnie przygotowana jest wycena usług gastronomicznych z obsługą. Przerwy kawowe z przekąskami to zwykle koszt od 20 zł/ osobę, lunch w formie szwedzkiego stołu - od 30 zł/ osobę.

Organizacja konferencji - o czym pamiętać?

Organizacja konferencji bywa nie lada wyzwaniem, dlatego zajmują się tym najczęściej wyspecjalizowane firmy szkoleniowo-konferencyjne lub agencje eventowe. Jeśli samodzielnie decydujesz się na organizację konferencji musisz wziąć pod uwagę szereg czynników. Zacznij od budżetu, którym dysponujesz na wynajem sali. W kolejnych krokach zwróć uwagę na dojazd do miejsca na konferencję - czy jest dobre połączenie komunikacją publiczną - oraz czy i jak duży parking dla gości posiada.

Bardzo ważne jest wyposażenie sali - zestaw nagłośnieniowy, mikrofony, rzutniki, flipcharty. Od początku zastanów się nad rozkładem krzeseł i stołów, jaki Cię najbardziej interesuje. Najczęściej spotykane ustawienia to: kinowe/ teatralne, w podkowę oraz szkolne/ klasowe.

Wybierając miejsce na konferencję ważne jest, by upewnić się czy istnieje miejsce na networking w przerwie konferencji. Hotele i centra konferencyjne najczęściej aranżują przestrzeń na przerwy kawowe w lobby hotelowym lub na korytarzach.

Kolejną rzeczą, którą koniecznie trzeba sprawdzić przed wynajmem miejsca jest jakość obsługi technicznej i administracyjnej (np. do rejestracji uczestników konferencji) oraz gastronomicznej, jeśli decydujesz się skorzystać z oferty cateringowej bezpośrednio u wynajmującego salę.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.