Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują urodziny

W Gdyni osoby najczęściej organizują urodziny w dzielnicach Śródmieście, Redłowo

Adventure Park Gdynia Kolibki

Gdynia, Orłowo

Niesamowite miejsce dla aktywnych ludzi - quady, parki linowe, tyrolki, samochody terenowe, paintball, wspinaczka i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych

Ucho

Gdynia, Śródmieście

Klub

WALKOUT

Gdynia, Śródmieście

Escape room

Park Linowy Góra Harców

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Park trampolin

NO33 DI VINEGRE

Gdynia, Kamienna Góra

Bar przy plaży w sezonie letnim

CENTRUM U7

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Pub & kręgielnia

Piwniczka

Gdynia, Dąbrowa

restauracja

Tutta Mia Ristorante Italiano

Gdynia, Chylonia

Restauracja z pysznymi daniami kuchni włoskiej, która potrafi dostosować się do potrzeb klienta. Miejsce na uroczysty obiad lub kolację w eleganckim wnętrzu.

HASHI SUSHI GDYNIA

Gdynia, Orłowo

Restauracja

Urodziny w Gdyni - ważne wskazówki

Pomysły na imprezę urodzinową w Gdyni

Urodziny dorosłych
Na początek pomyśl nad charakterem przyjęcia - czy ma to być nieformalne wyjście do pubu ze znajomymi, obiad z bliską rodziną w restauracji, a może potańcówka w klubie? Jeśli wolisz imprezę bezalkoholową z mniej formalnym klimatem, wybierz kawiarnię lub klubokawiarnię, w której z gośćmi porozmawiacie przy smacznej kawie, herbacie i słodkim poczęstunku. Impreza urodzinowa może mieć też motyw przewodni - wtedy goście przebiorą się w stroje np. flapper, w stylu hipisowskim, z lat 80.

Jeśli restauracja lub klub wydają się zbyt nudnym wyborem, pomyślcie nad organizacją przyjęcia w miejscu, oferującym uczestnikom ciekawą aktywność. Może to być np. paintball laserowy, gokarty, park trampolin, gokarty, czy escape room. Na imprezy zamknięte często można również wynająć specjalny “imprezowy” tramwaj lub autobus.

Osiemnastka
18 urodziny młodzież najchętniej świętuje w formie imprezy zamkniętej w klubie lub w sali imprezowej. Wskazówki organizacyjne i popularne lokale przedstawiamy na stronie dotyczącej osiemnastek w Gdyni.

Urodziny dzieci
Rodzice organizują urodziny dla dzieci na salach zabaw, w centrach aktywności oraz parkach. Pomysły i popularne miejsca przedstawiamy na stronie urodzin dla dzieci w Gdyni.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe w Gdyni?

W Gdyni największą popularnością na urodziny dorosłych cieszą się lokale, znajdujące się w centrum miasta i dzielnicy Redłowo. Okolice rynku obfitują w restauracje, bary i kluby. Jest to więc najbardziej popularna okolica zarówno na wyjścia ze znajomymi z okazji “trzydziestki” lub “czterdziestki”, jak i świętowanie z rodziną np. 50. lub 60. urodzin.

Ile kosztuje organizacja urodzin w Gdyni?

Główne czynniki wpływające na koszty imprezy urodzinowej to: czas trwania, rodzaj menu (cateringu), alkohol, chęć wynajmu sali na wyłączność, liczba gości i rodzaj lokalu. Cena wieczornej kolacji urodzinowej w gdyńskiej restauracji (np. z okazji 40-tki) wyniesie od 90 zł za osobę. Natomiast spotkanie urodzinowe w klubokawiarni kosztuje od 50 zł za osobę.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.