Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują urodziny

W Gliwicach osoby najczęściej organizują urodziny w Centrum

Hotel 3 Światy

Gliwice

Hotel, restauracja i SPA obok lotniska w Gliwicach | Lokal nastawiony na organizację imprez okolicznościowych | duża przestrzeń konferencyjna | specjalna sala zabaw dla dzieci | oferta cateringowa | kompleks posiada własny parking

Arena Gliwice

Gliwice

Obiekt halowy o przeznaczeniu widowiskowo-sportowym | Jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów tego rodzaju w Polsce | Blisko 555 tys. m3 do wykorzystania | Możliwość zmiany przeznaczenia hal w dowolny sposób | Najwyższa w Europie ścianka wspinaczkowa

Pyszne Kurcze Pyszne

Gliwice

Restauracja z pysznym jedzeniem, klimatycznym wnętrzem i dobrą atmosferą, gdzie profesjonalna obsługa zorganizuje każdą imprezę według życzeń klienta.

Club Hemingway

Gliwice

Restauracja, klub i cocktail bar przy Rynku w Gliwicach. Dwupoziomowy, stylowy lokal idealny jest na imprezy w dobrym towarzystwie.

Loopa - Bistro & Bar

Gliwice

Loopa bistro & bar zlokalizowane jest w Gliwicach. W ofercie lokalu można znaleźć propozycje śniadaniowe, kawę oraz dania kuchni z różnych stron świata, również dań wegetariańskich. Dodatkowym atutem jest muzyka na żywo.

Restauracja PLADO

Gliwice

Plado to restauracja o pięknym wnętrzu, w swoim menu oferująca szeroki wybór wykwintnych dań kuchni europejskiej, również dań wegetariańskich oraz wyjątkowych dań sezonowych. To idealne miejsce na spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół.

Hotel Royal Gliwice

Gliwice

Kameralny, trzygwiazdkowy hotel położony na gliwickiej Starówce, oferujący kompleksową organizację konferencji i przyjęć okolicznościowych,

Lina Adrena

Gliwice

Park linowy

TICKTACK

Gliwice

Escape room

Urodziny w Gliwicach - ważne wskazówki

Pomysły na imprezę urodzinową w Gliwicach

Urodziny dorosłych
Na początek warto przemyśleć charakter przyjęcia. Czy ma to być nieformalne wyjście do pubu ze znajomymi, obiad z najbliższą rodziną w restauracji, a może wypad do klubu? Jeśli jubilat wolałby imprezę bezalkoholową z nieformalnym klimatem, dobrym rozwiązaniem będzie kawiarnia lub klubokawiarnia, w której można porozmawiać przy smacznej kawie lub herbacie i słodkim poczęstunku. Impreza urodzinowa może mieć też motyw przewodni - wtedy goście przebierają się w stroje np. flapper, w stylu hipisowskim, z lat 80.

Jeśli restauracja lub klub wydają się zbyt nudnym wyborem na przyjęcie urodzinowe, pomyślcie nad miejscem oferującym ciekawą aktywność rekreacyjną. Może to być np. paintball laserowy, tor gokartowy, park trampolin, czy escape room. Na imprezy zamknięte często można również wynająć specjalny “imprezowy” tramwaj lub autobus.

Osiemnastka
18 urodziny młodzież najchętniej świętuje w formie imprezy zamkniętej w klubie lub w sali imprezowej. Wskazówki organizacyjne i popularne lokale przedstawiamy na stronie dotyczącej osiemnastek w Gliwicach.

Urodziny dzieci
Rodzice organizują urodziny dla dzieci na salach zabaw, w centrach aktywności oraz parkach. Pomysły i popularne miejsca przedstawiamy na stronie urodzin dla dzieci w Gliwicach.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe w Gliwicach?

W Gliwicach największą popularnością na urodziny cieszą się lokale, znajdujące się w centrum miasta. W okolicy rynku znajduje się wiele restauracji, klubów i pubów. Jest to najbardziej popularna okolica zarówno na wyjścia ze znajomymi, jak i świętowanie z rodziną 50. lub 60. urodzin.

Ile kosztuje organizacja urodzin w Gliwicach?

Główne czynniki wpływające na ostateczny koszt imprezy urodzinowej to: czas jej trwania, rodzaj menu, catering, alkohol, opcja wynajmu sali na wyłączność, liczba gości i rodzaj lokalu. Koszt wieczornej kolacji urodzinowej w gliwickiej restauracji (np. “30-tka”) wyniesie od 80 zł za osobę. Natomiast nieformalne spotkanie urodzinowe w klubokawiarni kosztuje od 50 zł za osobę.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.