Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują urodziny

W Szczecinie osoby najczęściej organizują urodziny w Centrum

Restauracja Sferyczna

Szczecin

Rodzinna restauracja, gdzie elegancja łączy się z przytulną atmosferą. Pyszna kuchnia i profesjonalizm w organizacji wydarzeń.

Willa West-Ende

Szczecin

Stylowy hotel i elegancka restauracja, które łączą historię z funkcjonalnym, pięknym wnętrzem. Zadbany ogród to idealne miejsce na organizację imprezy w ciepły dzień.

Free Blues Club

Szczecin

Klub muzyczny, pub | muzyka na żywo | organizuje osiemnastki

Yes I Do

Szczecin

Idealne miejsce na zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Przytulne, eleganckie wnętrza dwóch tunelowych sal pomieszczą 180 gości.

Santorini Catering Service

Szczecin, Gumieńce

Sala bankietowa, którą dysponujemy gwarantuje swoim Gościom wygodę i daje duże możliwości aranżacji wnętrza w dowolnym stylu dostosowanym do charakteru lub tematyki imprezy. Jest przyjazna dużym imprezom okolicznościowym oraz firmowym – zaaranżujemy uroczystość do 250 osób! Tylko u nas znajdą Państwo przestronne wnętrza, wyśmienitą kuchnię, profesjonalizm oraz najwyższy poziom obsługi Klienta.

Hotel Focus Szczecin

Szczecin

3-gwiazdkowy hotel z 119 przestronnymi pokojami w centrum Szczecina | Restauracja z międzynarodowym menu | Bar serwujący drinki | 3 wielofunkcyjne sale konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny | Malowniczy widok na Odrę i Wały Chrobrego

Park Hotel | Szczecin

Szczecin

Czterogwiazdkowy hotel położony w parku w centrum Szczecina, z kameralnym i unikalnym wystrojem, nowoczesnymi salami multimedialnymi i restauracją. Idealny na organizację eleganckich imprez okolicznościowych i firmowych.

Ski Park

Szczecin

Nowoczesne centrum narciarsko-wspinaczkowe

Hotel Bończa

Szczecin, Dąbie

Restauracja, hotel, bar, kawiarnia, sala bankietowa

Oczekiwania klientów

Zobacz zapytania innych osób, które szukały niedawno lokalu na urodziny w Szczecinie

50. urodziny w restauracji w Szczecinie

preferowane miejsce: restauracja

liczba gości: 20 osób

czas trwania: 18:00 - 01:00

preferowany rodzaj kuchni: obojętnie, polska, międzynarodowa

menu: kolacja, przekąski, alkohol, napoje

dodatkowe oczekiwania: Szukam lokalu lub sali na wyłączność, który pomieści całą rodzinę. Chcemy zjeść kolację i spędzić razem czas. Plusem byłoby miejsce do tańca i możliwość puszczenia własnej muzyki, ale żeby przy stole nadal można było spokojnie pogadać. Chciałabym, żeby lokal przygotował tort urodzinowy, ewentualnie pozwolił wnieść swój tort. Jeśli chodzi o alkohol, chcę zapewnić go we własnym zakresie.


od 100 zł za osobę średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Urodziny w Szczecinie- ważne wskazówki

Pomysły na imprezę urodzinową w Szczecinie

Urodziny dorosłych
Na początek zastanów się nad charakterem przyjęcia - czy ma to być nieformalny wypad ze znajomymi do pubu, obiad z bliską rodziną w restauracji, a może nocna potańcówka w klubie? Jeśli wolisz imprezę bezalkoholową z mniej formalnym klimatem, wybierz kawiarnię lub klubokawiarnię, w której z gośćmi porozmawiasz przy smacznej kawie, herbacie i słodkim poczęstunku. Impreza urodzinowa może mieć też motyw przewodni - wtedy goście przebiorą się w stroje np. flapper, w stylu hipisowskim, z lat 80.

Jeśli restauracja lub klub wydają się zbyt oklepaną opcją, pomyśl nad organizacją przyjęcia w miejscu, oferującym uczestnikom ciekawą aktywność. Może to być np. paintball laserowy, gokarty, park trampolin, gokarty, czy escape room. Na imprezy zamknięte często można również wynająć specjalny “imprezowy” tramwaj lub autobus.

Osiemnastka
18 urodziny młodzież najchętniej świętuje w formie imprezy zamkniętej w klubie lub w sali imprezowej. Wskazówki organizacyjne i popularne lokale przedstawiamy na stronie dotyczącej osiemnastek w Szczecinie.

Urodziny dzieci
Rodzice organizują urodziny dla dzieci na salach zabaw, w centrach aktywności oraz parkach. Pomysły i popularne miejsca przedstawiamy na stronie urodzin dla dzieci w Szczecinie.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe w Szczecinie?

W Szczecinie największą popularnością na urodziny dorosłych cieszą się lokale, znajdujące się w centrum miasta oraz w dzielnicach Śródmieście i Turzyn. Okolice rynku obfitują w restauracje, bary i kluby. Jest to więc najbardziej popularna okolica zarówno na wyjścia ze znajomymi z okazji “trzydziestki” lub “czterdziestki”, jak i świętowanie z rodziną jubileuszu 50. lub 60. urodzin.

Ile kosztuje organizacja urodzin w Szczecinie?

Główne czynniki wpływające na koszt imprezy urodzinowej to: czas trwania, rodzaj menu (cateringu), alkohol, chęć wynajmu sali na wyłączność, liczba gości i rodzaj lokalu. Cena wieczornej kolacji urodzinowej w szczecińskiej restauracji (np. z okazji 30-tki) wyniesie od 90 zł za osobę. Natomiast spotkanie urodzinowe w klubokawiarni kosztuje od 50 zł za osobę.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.