Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują urodziny

W Bielsku-Białej osoby najczęściej organizują urodziny w Centrum

Dworek New Restaurant

Bielsko-Biała

Restauracja

Karczma Pod Lotniskiem

Bielsko-Biała

Karczma

Peron

Bielsko-Biała

Kawiarnia

Klub Klimat

Bielsko-Biała

Klub, który każdemu zapewnia dobry klimat, zabawę, trunki i jedzenie. Miejsce na integracje i imprezy, oraz wielkie wydarzenia.

Retro Bowling Club

Bielsko-Biała

Kręgielnia

Dębowiec

Bielsko-Biała

Park linowy

HURRY UP

Bielsko-Biała

Escape room

Paintball Bielsko

Bielsko-Biała

Paintball

ZygZak Karting

Bielsko-Biała

Gokarty

Urodziny w Bielsku-Białej - ważne wskazówki

Pomysły na imprezę urodzinową w Bielsku-Białej

Urodziny dorosłych
Na początek warto pomyśleć nad charakterem przyjęcia. Czy ma to być mniej formalne wyjście do pubu ze znajomymi, obiad z najbliższą rodziną w restauracji, a może potańcówka w klubie? Jeśli jubilat woli imprezę bezalkoholową z nieformalną atmosferą, dobrym wyborem będzie kawiarnia lub klubokawiarnia, w której można porozmawiać przy smacznej kawie lub herbacie i słodkim poczęstunku. Impreza urodzinowa może mieć też motyw przewodni - wtedy goście przebierają się w stroje np. flapper, w stylu hipisowskim, z lat 80.

Jeśli restauracja lub klub wydają się zbyt nudne na przyjęcie, pomyślcie nad miejscem oferującym ciekawą aktywność rekreacyjną. Może to być np. paintball laserowy, tor gokartowy, park trampolin, czy escape room. Na imprezy zamknięte często można również wynająć specjalny “imprezowy” tramwaj lub autobus.

Osiemnastka
18 urodziny młodzież najchętniej świętuje w formie imprezy zamkniętej w klubie lub w sali imprezowej. Wskazówki organizacyjne i popularne lokale przedstawiamy na stronie dotyczącej osiemnastek w Bielsku-Białej.

Urodziny dzieci
Rodzice organizują urodziny dla dzieci na salach zabaw, w centrach aktywności oraz parkach. Pomysły i popularne miejsca przedstawiamy na stronie urodzin dla dzieci w Bielsku-Białej.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe w Bielsku-Białej?

W Bielsku-Białej największą popularnością na urodziny cieszą się lokale, znajdujące się w centrum miasta. Okolica rynku głównego obfituje w restauracje, kluby i puby. Jest to najbardziej popularne miejsce zarówno na wyjścia ze znajomymi, jak i świętowanie z rodziną 50. lub 60. urodzin.

Ile kosztuje organizacja urodzin w Bielsku-Białej?

Główne czynniki wpływające na ostateczny koszt imprezy urodzinowej to: czas jej trwania, rodzaj menu, catering, alkohol, opcja wynajmu sali na wyłączność, liczba gości i rodzaj lokalu. Koszt wieczornej kolacji urodzinowej w restauracji (np. “40-tka”) wyniesie od 80 zł za osobę. Natomiast nieformalne spotkanie urodzinowe w klubokawiarni kosztuje od 50 zł za osobę.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.