Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują urodziny

W Olsztynie osoby najczęściej organizują urodziny w Centrum

YACHT CLUB TIFFI

Olsztyn

hotel, restauracja, centrum konferencyjne

Warmiński Hotel & Conference

Olsztyn

Warmiński Hotel & Conference wraz z hotelową Restauracją to doskonałe miejsce do organizacji imprez firmowych, bankietów, przyjęć, wesel i innych spotkań okolicznościowych z indywidualnie komponowanym menu. Klimatyzowane sale wielofunkcyjne, duża elegancka Sala Bankietowa, dwie sale z parkietem oraz Warmiński Taras Grill & Bar. Wszystkie pomieszczenia mogą być specjalnie zaaranżowane.

Ale Zebra Centrum Rozrywki

Olsztyn

aktywnie, sala zabaw

Bankiet | Olsztyn

Olsztyn

Klub na wyłączność na integracje firmowe i imprezy ze znajomymi

Klub Mięta

Olsztyn

Cocktail bar w samym sercu olsztyńskiej Starówki. Idealne miejsce na integrację firmową lub imprezę z przyjaciółmi.

Kawa i Trawa

Olsztyn

Przytulna restauracja | miejsce do tańca | kącik dla dzieci

Manhattan Pub

Olsztyn

pub

Zakątki Europy

Olsztyn

restauracja

Hotel Kopernik

Olsztyn

Nowoczesne centrum szkoleniowo-konferencyjne

Urodziny w Olsztynie - ważne wskazówki

Pomysły na imprezę urodzinową w Olsztynie

Urodziny dorosłych
Na początku przemyśl charakter przyjęcia - czy ma to być nieformalne wyjście do pubu ze znajomymi, obiad z rodziną w restauracji, a może całonocna potańcówka w klubie? Jeśli jubilat woli imprezę bezalkoholową z mniej formalnym klimatem, wybierzcie kawiarnię lub klubokawiarnię, w której porozmawiacie przy smacznej kawie lub herbacie i słodkim poczęstunku. Impreza urodzinowa może mieć motyw przewodni - wtedy goście przebiorą się w stroje np. flapper, w stylu hipisowskim, z lat 80.

Jeśli restauracja lub klub wydają się zbyt nudnym wyborem, pomyślcie nad organizacją przyjęcia w miejscu, oferującym ciekawą aktywność rekreacyjną. Może to być np. paintball laserowy, gokarty, park trampolin, czy escape room. Na imprezy zamknięte często można również wynająć specjalny “imprezowy” tramwaj lub autobus.

Osiemnastka
18 urodziny młodzież najchętniej świętuje w formie imprezy zamkniętej w klubie lub w sali imprezowej. Wskazówki organizacyjne i popularne lokale przedstawiamy na stronie dotyczącej osiemnastek w Olsztynie.

Urodziny dzieci
Rodzice organizują urodziny dla dzieci na salach zabaw, w centrach aktywności oraz parkach. Pomysły i popularne miejsca przedstawiamy na stronie urodzin dla dzieci w Olsztynie.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe w Olsztynie?

W Olsztynie największą popularnością na urodziny dorosłych cieszą się lokale, znajdujące się w centrum miasta. Okolice rynku obfitują w restauracje, puby i kluby, jest to więc najbardziej popularna okolica zarówno na wyjścia ze znajomymi z okazji “trzydziestki” lub “czterdziestki”, jak i świętowanie z rodziną jubileuszu 50. lub 60. urodzin.

Ile kosztuje organizacja urodzin w Olsztynie?

Główne czynniki wpływające na koszty imprezy urodzinowej to: czas trwania, rodzaj menu (cateringu) i alkoholu, chęć wynajmu sali na wyłączność, liczba gości i rodzaj lokalu. Cena wieczornej kolacji urodzinowej w olsztyńskiej restauracji (np. z okazji 40-tki) wyniesie od 90 zł za osobę. Natomiast nieformalne spotkanie urodzinowe w klubokawiarni kosztuje od 50 zł za osobę.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.