Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują urodziny

W Opolu osoby najczęściej organizują urodziny w Centrum

Restauracja Opolanka

Opole

Hotel i restauracja w budynku dawnego zakładu dziewiarskiego | 5 minut samochodem od centrum miasta | kuchnia tradycyjna w nowoczesnym wydaniu | duża sala bankietowa | sala konferencyjna | nowoczesne pokoje | duży ogródek | parking

Pub Maska

Opole

Pub i restauracja z profesjonalna, kompleksową organizacją i obsługą najlepszych imprez w dobrym klimacie.

Restauracja Zagłoba

Opole

Klimatyczna karczma i pensjonat, świetne miejsce na organizację biesiady z pysznym jedzeniem, w swojskiej atmosferze.

Best Western Hotel Opole Centrum

Opole

Kameralny hotel z restauracją, eleganckimi wnętrzami i wystrojem i pyszną kuchnią, dzięki czemu każda uroczystość i impreza będzie udana.

Jump Planet

Opole

Park trampolin

Chata Zagadek

Opole

Escape room

Restauracja SALOMON

Opole

Restauracja i pensjonat idealny na organizację hucznej imprezy w eleganckim stylu, z profesjonalną obsługą oraz miejscem noclegowym dla gości.

Polanka

Opole

Restauracja i sala zabaw, organizująca przyjęcia rodzinne i urodziny dla dzieci

K2 Arena

Opole

Centrum sportowe

Urodziny w Opolu - ważne wskazówki

Pomysły na imprezę urodzinową w Opolu

Urodziny dorosłych
Na początek zastanówcie się nad charakterem przyjęcia - czy ma to być luźny wypad ze znajomymi do pubu, obiad z najbliższą rodziną w restauracji, a może potańcówka w klubie? Jeśli jubilat woli imprezę bezalkoholową z nieformalną atmosferą, wybierzcie kawiarnię lub klubokawiarnię, w której porozmawiacie przy smacznej kawie lub herbacie i słodkim poczęstunku. Impreza urodzinowa może mieć też motyw przewodni - wtedy goście przebiorą się w stroje np. flapper, w stylu hipisowskim, lata 80.

Jeśli restauracja lub klub wydają się zbyt nudnym wyborem, pomyślcie nad organizacją przyjęcia w miejscu, oferującym ciekawą aktywność rekreacyjną. Może to być np. paintball laserowy, tor gokartowy, park trampolin, czy escape room. Na imprezy zamknięte często można również wynająć specjalny “imprezowy” tramwaj lub autobus.

Osiemnastka
18 urodziny młodzież najchętniej świętuje w formie imprezy zamkniętej w klubie lub w sali imprezowej. Wskazówki organizacyjne i popularne lokale przedstawiamy na stronie dotyczącej osiemnastek w Opolu.

Urodziny dzieci
Rodzice organizują urodziny dla dzieci na salach zabaw, w centrach aktywności oraz parkach. Pomysły i popularne miejsca przedstawiamy na stronie urodzin dla dzieci w Opolu.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe w Opolu?

W Opolu największą popularnością na urodziny dorosłych cieszą się lokale, znajdujące się w centrum miasta. Okolice rynku oferują największy wybór restauracji, pubów i klubów. Jest to najbardziej popularna okolica zarówno na wyjścia ze znajomymi z okazji “trzydziestki” lub “czterdziestki”, jak i świętowanie z rodziną 50. lub 60. urodzin.

Ile kosztuje organizacja urodzin w Opolu?

Główne czynniki wpływające na koszty imprezy urodzinowej to: czas trwania, rodzaj menu (cateringu) i alkoholu, chęć wynajmu sali na wyłączność, liczba gości i rodzaj lokalu. Cena wieczornej kolacji urodzinowej w opolskiej restauracji (np. z okazji 40-tki) wyniesie od 80 zł za osobę. Natomiast nieformalne spotkanie urodzinowe w klubokawiarni kosztuje od 50 zł za osobę.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.