Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują wieczory kawalerskie

W Warszawie osoby najczęściej organizują wieczory kawalerskie w dzielnicach: Śródmieście, Wola, Mokotów, Ursus, Ochota

Restauracja Winestone

Warszawa, Śródmieście

Restauracja w hotelu Mercure Warszawa Grand | Bogaty wybór win z całego świata | Dania podawane na kamieniu w oparciu o sezonowe składniki łączymy kuchnię międzynarodową z mocnymi, lokalnymi akcentami

Spin City

Warszawa, Bemowo

centrum rozrywki

PartyStation

Warszawa, Mokotów

Klub

Sobremesa Tapas

Warszawa, Wola

Restauracja w Browarach Warszawskich to połączenie hiszpańskiego klimatu z polską historią. Lokalizacja w miejscu przesiąkniętym około wojenną historią stolicy. Nowoczesny design przełamany tradycyjną Hiszpanią, zarówno w kwestii wyglądu jak i jedzenia. Miejsce spotkań biznesowych i prywatnych. Cudowna obsługa, która doskonale doradzi i sprawi, ze poczujesz się zaopiekowany od początku

Przystań Nowa Fala

Warszawa, Śródmieście

Barka zlokalizowana tuż przy Centrum Nauki Kopernik | Do dyspozycji jest dolny, klimatyczny pokład oraz dach, na którym znajduje się miejsce do tańca | Craftbar, koktajle, wina i wysmakowane wariacje z tapasami w roli głównej oraz szeroka oferta programowa

Klub New Vegas

Warszawa, Ursynów

Klub bilardowo-muzyczny

Południk Zero

Warszawa, Śródmieście

Klubokawiarnia podróżnicza

Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej

Warszawa, Śródmieście

restauracja & eventy & teatr

GoParty

Warszawa, Włochy

Sala bankietowa do wynajęcia w pobliżu Lotniska Chopina. Możliwość organizacji zarówno całonocnych imprez towarzyskich, jak również rodzinnych przyjęć i firmowych wydarzeń. Sala o powierzchni 100 m2, przeszklone wnętrza, zielony ogród, parking

Oczekiwania klientów

Zobacz zapytania innych osób, które szukały niedawno lokalu na wieczór kawalerski w Warszawie

Wieczór kawalerski w klubie

preferowane miejsce: klub, restauracja, pub

liczba gości: 15 osób

dodatkowe oczekiwania: Chcemy spędzić wieczór kawalerski w klubie i zarezerwować salę VIP, do której obsługa mogłaby nam dostarczać jedzenie i napoje. Mile widziane dodatkowe atrakcje.

menu: przekąski, dania na ciepło, alkohol

czas trwania: od 21:00


od 100 zł za osobę; dodatkowe atrakcje płatne oddzielnie średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Party bus i przejażdżka po Warszawie nocą

preferowane miejsce: imprezowy autobus

liczba osób: 10 osób

szczegóły: Wygodne miejsca do siedzenia, dobre nagłośnienie i muzyka. Liczymy na profesjonalny pokaz tańca. Zależy nam na tym, aby party bus dowiózł nas do jednego z warszawskich klubów na dalszy ciąg imprezy.

catering: słone przekąski, napoje

czas trwania: 22:00 - 23:00


1250 zł za całość średnia cena w przesłanych ofertach Rozpocznij podobne zapytanie

Pytania i odpowiedzi

Wieczór kawalerski w Warszawie - przydatne informacje

Pomysłów na wieczór kawalerskich w Warszawie jest wiele. Zarówno przyszły pan młody, jak i jego koledzy nie powinni narzekać na brak atrakcji. Ograniczony budżet może stanowić wyzwanie. Podobnie jak czas - najczęściej ekipa przyjaciół ma do dyspozycji tylko jeden wieczór (i jedną noc), dlatego tak ważne jest przemyślenie na co przeznaczyć czas i pieniądze. W stolicy nie brakuje rozrywek na ten wyjątkowy wieczór.Lepiej nie popadać w skrajności - trzeba wystrzegać się nie tylko nudy, ale też nazbyt wielu rozrywek w krótkich odstępach czasu. Zaplanuj racjonalnie liczbę i kolejność atrakcji. Dobrym pomysłem jest omówienie rozkładu jazdy z pozostałymi gośćmi - niech każdy doda coś od siebie i wtedy wspólnie zdecydujecie się na najciekawszy scenariusz imprezy.

Jak zorganizować wieczór kawalerski, czyli o czym świadek powinien pamiętać?

1. Ustal termin imprezy

Wieczór kawalerski to zazwyczaj impreza całonocna, dlatego nie powinien być organizowany w wieczór bezpośrednio przed ślubem - najlepiej wybrać weekend na tydzień albo dwa tygodnie przed uroczystością. Świadek powinien ustalić z przyszłym panem młodym, który termin będzie dla niego najlepszy. Dobrze też skonsultować termin z pozostałymi gośćmi. Im więcej przyjaciół pojawi się na imprezie, tym lepiej będzie czuł się najważniejszy z gości.

2. Bądź w stałym kontakcie z zaproszonymi gośćmi

Ustal z panem młodym, w czyim towarzystwie chciałby spędzić wieczór kawalerski. Jeśli części przyjaciół nie znasz, zdobądź do nich maile i numery telefonów. Obowiązkowo wyślij info o terminie imprezy i swoje pomysły / propozycje na przebieg zabawy. W razie nagłej zmiany planów czy konieczności sprawnego podjęcia decyzji, zawsze możesz zadzwonić do wszystkich zainteresowanych i telefonicznie ustalić najważniejsze sprawy.

3. Zaplanuj atrakcje

Niekoniecznie powinieneś ustalać z przyszłym panem młodym szczegółowy plan atrakcji na wieczór, ale dobrze jest wiedzieć, jakie on ma oczekiwania i jak sobie wyobraża swój wieczór kawalerski. W końcu nie każdy jest fanem imprez w plenerze czy rozrywek wymagających aktywności fizycznej.

A jeśli wspólnie uzgodnicie, że nie ma nic lepszego niż trochę ruchu na świeżym powietrzu, pamiętaj, aby po zajęciach sportowych, a przed wyjściem do restauracji czy klubu w Warszawie, zarezerwować czas przyszłemu panu młodemu oraz jego gościom na szybki prysznic i przebranie się.

Wieczór kawalerski nie jest też najlepszą okazją na eksperymenty ze sportami ekstremalnymi albo takimi, które często kończą się kontuzjami. W końcu główny bohater wieczoru kawalerskiego lada moment będzie brał ślub, dlatego musi pozostać cały i zdrowy.

4. Alkohol

Dla jednych napoje procentowe są warunkiem swobodnej atmosfery i dobrej zabawy, dla innych niekoniecznie. Bez względu na to, jaka ilość alkoholu pojawi się na imprezie, warto zaplanować wyjście na kolację czy inny wspólny posiłek w jednej ze stołecznych knajp.

5. Nie zapomnij o prezencie dla przyszłego pana młodego

Wybór gadżetów na upominek z okazji wieczoru kawalerskiego jest duży. Niektóre są bardzo praktyczne i z pewnością przydadzą się na nowej drodze życia. Inne głównie mają wywołać uśmiech. Najlepiej zdecyduj się na taki prezent, który chociaż trochę odpowiada zainteresowaniom i poczuciu humoru przyszłego pana młodego.

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie i okolicach? - pomysły na zabawy i atrakcje

Podczas wieczorów kawalerskich dobrze sprawdza się łączenie atrakcji, czyli wybranie różnych miejsc na zabawę, do których uda się ekipa imprezowiczów. W Warszawie, jak również w pobliżu stolicy znajdziesz wiele propozycji rozrywek:

  • wyjście do klubu lub pubu - właściciele lokali coraz częściej oferują pakiety na wieczory kawalerskie. Goście mogą liczyć na prywatną lożę, specjalne menu i dodatkowe atrakcje;
  • wynajem limuzyny, party busa, tramwaju czy statku - bardzo szeroka oferta pojazdów, często w pakiecie organizatorzy zapewniają możliwość wykupienia pokazu w wykonaniu profesjonalnej tancerki;
  • aktywne rozrywki dla ciała i intelektu - dobrze sprawdzą się na tzw. “rozruch”, czyli na początek imprezy. Amatorzy gier zespołowych mogą wybrać wyjście do escape roomu, domu grozy, bubble football (gra w piłkę nożną w dmuchanych kulach) czy paintball. Dla tych którzy wolą konkurencje indywidualne dobrym pomysłem może okazać się strzelnica, rzucanie siekierami, skok na bungee albo spełnienie marzeń o lataniu dzięki flyboard (ponad poziomem wody np. nad Zalewem Zegrzyńskim) lub flyspot (w tunelu aerodynamicznym).

Wieczór kawalerski w Warszawie - ceny

Jedną z najpopularniejszych propozycji na spędzenie wieczoru kawalerskiego w Warszawie jest wyjście do klubu - o ile koszt standardowej wejściówki wynosi zazwyczaj ok. 30 zł, to jeśli zaplanujesz wynajęcie prywatnej loży i będziesz chciał zamówić coś do jedzenia lub dodatkowe atrakcje, to musisz liczyć się z kosztem rzędu 1200-2000 zł. Część lokali nie pobiera opłaty za rezerwację loży lub sali, ale wymaga wydania minimalnej kwoty na alkohol i przekąski.

Bardziej ekonomiczną opcją jest organizacja imprezy w plenerze. Koszt paintballa połączonego z ogniskiem nie przekroczy 80-100 zł za osobę. Na podobnym poziomie kształtują się ceny wynajęcia pokoju zagadek.

Droższymi atrakcjami są aktywności fizyczne - cena za skok na bungee czy rzucanie siekierami to ok. 150 zł od osoby, natomiast za czas spędzony na strzelnicy, flyboard czy flyspot zapłacisz powyżej 200 zł od osoby.

Wynajem limuzyny czy imprezowego autobusu waha się w zależności od modelu pojazdu, czasu przejażdżki oraz dodatkowych rozrywek od 125 do 250 zł za osobę.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.