Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują firmowe spotkania świąteczne

W Bielsku-Białej firmy najczęściej organizują wigilię w Centrum

Hotel ibis Styles Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Nowoczesny hotel blisko centrum Bielska-Białej | sala bankietowa oraz 5 sal konferencyjnych | organizacja imprez okolicznościowych | 133 komfortowe pokoje | dobra lokalizacja przy drodze Katowice - Żywiec | łatwy dojazd, blisko obwodnicy | duży parking

Dworek New Restaurant

Bielsko-Biała

Restauracja

Klub Klimat

Bielsko-Biała

Klub, który każdemu zapewnia dobry klimat, zabawę, trunki i jedzenie. Miejsce na integracje i imprezy, oraz wielkie wydarzenia.

ŚRODEK

Bielsko-Biała

klubokawiarnia, pub

Sephia Klub

Bielsko-Biała

Klub muzyczny o oryginalnym wystroju, z kilkoma salami o różnym charakterze, dostosowanymi do mniejszych imprez oraz wielkich wydarzeń.

Pizzeria Niki

Bielsko-Biała

Pizzeria i restauracja, gdzie nie tylko pizza smakuje wybornie. Przytulne wnętrze zapewni gościom dobrą atmosferę, a sprawna obsługa zadba o udaną imprezę.

Kofeina

Bielsko-Biała

Kawiarnia i pub w sercu bielskiej Starówki, idealna na kameralne spotkania oraz na imprezy w licznym gronie.

KOZIA GÓRA - SCHRONISKO STEFANKA

Bielsko-Biała

Schronisko, restauracja

GRAWITACJA CAFFE SPOTKANIA PODRÓŻNIKÓW

Bielsko-Biała

pub, kawiarnia

Wigilia firmowa w Bielsku-Białej - ważne wskazówki

Pomysły na wigilię firmową

Tradycyjne spotkanie świąteczne
Według danych Briefly jedną z najchętniej organizowanych form wigilii firmowej jest kolacja w restauracji dla pracowników. Zazwyczaj przebiega ona zgodnie z takim scenariuszem: życzenia od prezesa lub właścicielki, podanie wigilijnych dań, a w większych firmach dodatkowo dyskoteka z DJem. Niektóre firmy zapraszają na takie przyjęcia nie tylko pracowników, ale również ich małżonków i partnerów.

Nieco tańszym rozwiązaniem jest zorganizowanie tzw. “opłatka” lub “śledzika” w siedzibie firmy. Wówczas zazwyczaj zamówiony catering wigilijny podany jest w formie tzw. szwedzkiego stołu.

Na wigilię firmową coraz częściej wynajmowany jest fotograf lub fotobudka. Jeśli pracownicy ubiorą na tę okazję tematyczne - świąteczne swetry, pamiątkowe zdjęcia z przyjęcia nabiorą zabawnego charakteru.

Alternatywa dla klasycznej wigilii firmowej
Jeśli Wasza firma jest otwarta na nowe rozwiązania, warto pomyśleć o zorganizowaniu specjalnego seansu filmowego w sali kinowej, warsztatach kreatywnego pakowania prezentów lub wynajęciu lodowiska dla pracowników. W Bielsku-Białej co roku w sezonie zimowym czynnych jest kilka lodowisk.

Przełamaniem tradycji będzie na pewno odejście od typowych świątecznych polskich dań. Pracownicy nie będą zawiedzeni, jeśli na przyjęcie wybierzecie restauracje z kuchnią fusion lub międzynarodową np. francuską, hinduską, bądź śródziemnomorską.

Gdzie zorganizować spotkanie wigilijne w Bielsku-Białej?

Wigilie firmowe organizowane są najczęściej w eleganckich restauracjach, o wyższym standardzie, hotelach lub salach bankietowych. Popularną dzielnicą na przyjęcia dla firm jest m.in. Śródmieście.

Koszty organizacji wigilii dla pracowników

Koszt kolacji wigilijnej w restauracji wyniesie od 80 zł za osobę. Dodatkowa zimna płyta oraz ciasta będą kosztować około 40 zł od osoby.

Cena warsztatów o tematyce bożonarodzeniowej zaczyna się od 100 zł za uczestnika, zaś wynajem sali kinowej na wyłączność w Bielsku-Białej kosztuje od 30 zł za osobę przy rezerwacji dla większej ilości osób.

Menu na firmową wigilię

W większości restauracji w Bielsku-Białej, menu na wigilię składa się z tradycyjnych polskich potraw świątecznych - m.in. barszczu czerwonego, karpia, kapusty z grochem, kompotu z suszu, czy pierogów. W cenę wchodzi też zazwyczaj deser (np. ciasto), napoje oraz lampka wina, a także opłatek, którym uczestnicy łamią się przy stole.

Prezenty dla pracowników

W dużych firmach w okresie przed Świętami Bożego Narodzenia popularnością cieszą się również bony zakupowe do sieciówek lub sklepów internetowych. Zazwyczaj pozostają one ważne przez kolejne miesiące, więc można poczekać na noworoczne promocje.

W małych zespołach sprawdzi się wymiana drobnych upominków między współpracownikami. Ustalcie górną wartość prezentów (np. 20-30 zł) i zróbcie tajne losowanie, kto kupuje dla kogo. Dzięki temu pracownicy mają podwójną radość - z samego podarunku i dochodzenia, kto był ich św. Mikołajem.

Akcja charytatywna

Bardzo cieszy fakt, że coraz więcej firm i pracowników włącza się również w przedświąteczną pomoc potrzebującym. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wziąć udziału w akcji charytatywnej, czas to zmienić. Zastanówcie się jaką organizację lub fundację możecie wesprzeć i w jakiej formie. Proponujemy takie pomysły: prezenty dla podopiecznych domów dziecka lub samotnych seniorów, odwiedziny i wsparcie wybranego szpitala, hospicjum lub noclegowni dla bezdomnych. Warto się dzielić!

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.