Określ potrzeby Odpowiedz na kilka pytań na jakim miejscu Ci zależy.
Otrzymasz oferty Otrzymasz propozycje z atrakcyjnych lokali, które spełniają twoje oczekiwania.
Wybierz miejsce Porównaj oferty, skontaktuj się z lokalami i wybierz propozycję, która Ci najbardziej odpowiada.

Lokale, które chętnie organizują urodziny

W Radomiu osoby najczęściej organizują urodziny w Centrum

Restauracja Stylowa

Radom, Śródmieście

Elegancka restauracja w Hotelu Europejskim w Radomiu | lokal znajduje się przy Parku Kościuszki w zaciszu centrum miasta | kuchnia polska w najlepszym wydaniu | możliwość organizacji imprez okolicznościowych oraz konferencji | 2 sale bankietowe i 4 sale konferencyjne | duże patio | parking

Młynek [Radom]

Radom, Michałów

Restauracja w pięknej lokalizacji, gdzie nigdy nie brakuje dobrego jedzenia i świetnej atmosfery dzięki szefowi kuchni oraz przytulnym wnętrzom.

Centrum Rozrywki MK Bowling

Radom, Śródmieście

Kręgielnia

ŁUBU DUBU

Radom, Planty

Bar

Park Linowy GEKON

Radom, Borki

Paintball

SPLIT

Radom, Planty

Bar & Kręgielnia

Soul

Radom, Śródmieście

Pub z duszą, gdzie każda impreza będzie udana dzięki dobrej atmosferze, profesjonalnej obsłudze, ciepłym wnętrzom i autorskim koktajlom.

AUTOMOBILKLUB RADOMSKI

Radom, Obozisko

Tor wyścigowy

BSkarting

Radom, Śródmieście

Gokarty

Urodziny w Radomiu - ważne wskazówki

Pomysły na imprezę urodzinową w Radomiu

Urodziny dorosłych
Na początek przemyślcie kwestię charakteru przyjęcia - czy ma to być luźny wypad do pubu ze znajomymi, obiad z najbliższą rodziną w restauracji, a może całonocna potańcówka w klubie? Jeśli jubilat woli imprezę bezalkoholową z mniej formalnym klimatem, wybierzcie kawiarnię lub klubokawiarnię, w której porozmawiacie przy smacznej kawie lub herbacie i słodkim poczęstunku. Impreza urodzinowa może mieć też motyw przewodni - wtedy goście przebiorą się w stroje np. flapper, w stylu hipisowskim, lata 80.

Jeśli restauracja lub klub wydają się zbyt oklepanym wyborem, pomyślcie nad organizacją przyjęcia w miejscu, oferującym ciekawą aktywność rekreacyjną. Może to być np. paintball laserowy, gokarty, park trampolin, czy escape room. Na imprezy zamknięte często można również wynająć specjalny “imprezowy” tramwaj lub autobus.

Osiemnastka
18 urodziny młodzież najchętniej świętuje w formie imprezy zamkniętej w klubie lub w sali imprezowej. Wskazówki organizacyjne i popularne lokale przedstawiamy na stronie dotyczącej osiemnastek w Radomiu.

Urodziny dzieci
Rodzice organizują urodziny dla dzieci na salach zabaw, w centrach aktywności oraz parkach. Pomysły i popularne miejsca przedstawiamy na stronie urodzin dla dzieci w Radomiu.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe w Radomiu?

W Radomiu największą popularnością na urodziny dorosłych cieszą się lokale, znajdujące się w centrum miasta. W okolicy rynku jest największy wybór restauracji, pubów i klubów. Jest to najbardziej popularna okolica zarówno na wyjścia ze znajomymi z okazji “trzydziestki” lub “czterdziestki”, jak i świętowanie z rodziną jubileuszu 50. lub 60. urodzin.

Ile kosztuje organizacja urodzin w Radomiu?

Główne czynniki wpływające na cenę imprezy urodzinowej to: czas trwania, rodzaj menu (cateringu) i alkoholu, chęć wynajmu sali na wyłączność, liczba gości i rodzaj lokalu. Cena wieczornej kolacji urodzinowej w radomskiej restauracji (np. z okazji 40-tki) wyniesie od 90 zł za osobę. Natomiast nieformalne spotkanie urodzinowe w klubokawiarni kosztuje od 50 zł za osobę.

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj popularne poradniki na naszym blogu.